Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 1 hét múlva angyalokat szeretn...

1 hét múlva angyalokat szeretnék fogadni (egy nagyon jó barátnőm küldené őket). Nem tudom, hogy hallott már-e valaki erről. Aki már csinált hasonlót, kérem ossza meg velem tapasztalatait. (jókat és rosszakat egyaránt) (? )

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Angyalokat nem lehet fogadni, meg küldeni.A szívedben van, csak meg kell hallani a hangját. Ez a pont a legnehezebb, kevesek tudják/akarják az angyalok szavát elfogadni.
2011. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
én multkor sörözni mentem eggyel, aztán meg is döngettem.
2011. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Csinálj nekik piskótát, azt szeretik, de csokikrémeset!
2011. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
www.angyalszarny.hu
2011. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Mi 2 éve csináltunk ilyen a barátnőmmel. Egy ősi énochi varázsigét használt, amit egy könyvtári könyvben találtunk. Késő, vasárnap este volt. Egyszercsak kopogást hallottam az ablakon, odamentem, de semmi. Aztán visszaültem olvasni egy időre, de megint hallottam a kopgást. Odamentem, kinéztem az ablakon de megint semmi... közel tettem az arcom az ablakhoz, hogy kicsit oldalra lássak, aztán hirtelen egy nagy szuszogást hallottam, mintha egy ló venne levegőt, és a hideg üvegen kirajzolódott egy párás csík! Volt ott valami a túloldalon! Nagyon megijedtem, többet nem csináltunk ilyet.
2011. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én erről még nem hallottam.:)


Ha nagyon szépen megkérek valakit, akkor összefoglalná nekem pár mondatban azt, hogy mi ez?:D

2011. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Köszönöm, de ugye tudod, hogy a tudásom ugyanannyi maradt?

2011. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ennek az egésznek az a lényege, hogy valaki(ismerősöd) megkérdez téged, hogy fogadnál- e angyalokat. Ha hajlandó vagy, akkor küld neked 3 angyalt(de végülis ez egy körforgás, mert előtte nála tartózkodtak, azelőtt meg megint másnál). Meg van adva az időpont, hogy mikor kell őket fogadnod. Ilyenkor kitárod az ablakod, vagy ajtód és elmondasz egy szöveget, hogy szívesen fogadod őket meg stb. Fontos még, hogy vegyél egy fehér gyertyát és egy fehér virágot, egy almát és tedd mindhármat egy helyre. A gyertyának 5 nap alatt(ennyit maradnak nálad az angyalok) min. 20 órát égnie kell. Egy fehér borítékba bele kell írnod 3 kívánságot, majd azt is a többi mellé tenni. Miután 5 nap eltelt, elküldheted az angyalokat valaki másnak, az almát megeszed és a borítékot pedig elégeted. Sokan jeleztek már vissza,hogy teljesültek a kívánságaik. Röviden ennyi:)
2011. febr. 13. 18:30
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Az angyalokat nem lehet így küldözgetni, ők nem gyertyákkal meg mágiával ide-oda dobható lények, akármilyen szépen hangzik is.

Az angyalok oda mennek, ahol szükség van rájuk. Ha neked kell a segítségük, akkor kérd és hívd őket, ez nem úgy megy, mint a virágküldőszolgálat, hogy jövőhétre rendelsz három angyalt, és puff, megérkeznek.

Kicsit el vagytok tévedve...

2011. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Szegény anyukám is bedőlt ennek a hülyeségnek pár évvel ezelőtt, végig is csinálta, amit kellett, persze nem történt semmi.

Lehet lepontozni.

Akkor sem működik.

Mondom ezt annak ellenére, hogy hiszek Istenben és az angyalokban.

2011. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!