Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttál már szellemet? És...

Láttál már szellemet? És leírnátok, hogy hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Nem láttam még szellemet de nagyon érdekelne, hogy hogy néz ki. Úgy kérdeztem volna, hogy "Valaki látott már közületek szellemet? És letudnátok írni, hogy hogyan néz ki?" Szóval ez az eredeti kérdés csak nem engedte így.


Nem kérek hozzá nem értő, értelmetlen hülye válaszokat.


2010. szept. 4. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
61%
Én igazából nem láttam nem is igazán hiszek ebben, de a szellemek minek kísértenének itt a Földön? Nem értem... De én még nem láttam, de kíváncsi vagyok én is a többi válaszra.
2010. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Igen láttam már. Szőrös és csíp!
2010. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
35%
nekem egy nagy muffként jelent meg :S
2010. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kétszer, de nem ébren voltam, hanem álomból ébredve kinyiottam a szememet (szerintem olyan fázisban voltam, hogy olyat láttam, amit máskor nem láttam).

Magas (kb. 2m, fehér hosszú ruha, szoknyaszerű, az arcát nem vettem ki annyira gyors volt, de emberszerű, sőt az emberhez hasonlatos, békés érzésem volt, nem féltem...

Besuhant az ajtón, és kiment a falon.

Nem lépett, csak suhant(pár centire a föld felett) és nem volt ijesztő.

Kb. 2-4 másodperc alatt elsuhant.

Fehér fénylő, aranyszerű fénye volt. Kétszer láttam ilyet és ugyanabban az ébredési fázisban.


Azért érdekelne, h valaki látott-e hasonlót.

Én őrangyalra tippelek.

2010. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Többször is láttam,mindegyik úgy nézett ki,mint amilyenek életükben voltak.Amelyiket nappal láttam,kissé áttetsző volt.Amelyiket éjszaka láttam,az még valóságosabbnak tűnt.Az éjszaka,sötét szobában megjelent szellemalakokat érdekes fényjelenség kísérte...mintha "belülről világítanának",halványan derengő,kék fény vette őket körül.
2010. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Látni nem láttam.

De zajt, zörgést, esést, amit nem lehet magyarázni ismert indokokkal, olyat már láttam és hallottam.

2010. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
látni nem lehet őket, mert akkor mindenki látná őket. Szellemeket csak ÉREZNI lehet.
2010. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk egyszer csak kiment egy fazon a szobából a konyhába.


Csak hátulról láttam, de meztelen volt, magas, vékony és izmos, de olyan volt, mintha nem is lett volna bőre, csak ilyen inak, meg izmok. Elég randa volt, de elmenekült előlem :)

2010. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki képes őket érzékelni.És nem is egy mindennapos jelenség.


Az asztrál (csillagfényű)dimenzió onnan kapta nevét,hogy ott mindent olyan sejtelmes fény vesz körül,mint amit a fentebbi hozzászólásomban említettem :)

2010. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Szellemek átlátszóak, nem látod őket.
2010. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!