Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A gonosz tud üzeni? Sátán/démo...

A gonosz tud üzeni? Sátán/démon/lucifer/ rossz▪️ az őrangyal tud üzeni? Isten/jézus/szentlélek

Figyelt kérdés
Hogyan? Gyereket meg tud szállni és üzenetet írni?

2021. dec. 3. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
?????????????????????????????????????????????????? what a f.ck????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2021. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Vétkeztél te árva lélek?
2021. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Tud. De ha ilyen pocsék a helyesírása mint neked, akkor hiába, mert úgysem fogjuk megérteni.
2021. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy tud.Veled is ez történt.Űzd ki magadból sebtiben,mielőtt még nagyobb kárt tesz az agyadban.
2021. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom ki űzni?
2021. dec. 3. 18:39
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Mutass neki képet magadról.
2021. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5.:Személyes tapasztalatból nem tudok beszélni,engem az ilyenek elkerülnek.
2021. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak üzenni, de ritkán teszik.
2021. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És ha meg teszik a jóslásuk meg fog történni? Kicsit félek.. a papír másik oldalán egy 596 os szám is van. Azt szerintem a könyvtárban írtak rá, de akkor ez szerintem nem véletlen egybeesés

Utána néztem és az 596 jelent valamit. De a könyv másik oldalán elég ijesztő az üzenet.. Nem tudom.. talán egy jóságos üzente vagy egy rossz akaró.. vagy lehet csak sok véletlen egybeesés.

2021. dec. 3. 20:49
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak ez a pillanat létezik a te szemszögedből, a magasabb síkok lakói is csak valószínűségeket látnak.

A pozitív oldal óvakodik tippeket adni a jövőről, mert az befolyásolás, beavatkozás, ami csak nagyon behatárolt esetekben megengedett.

A negatív oldal leginkább hazudik, és ezzel befolyásolni, manipulálni próbál.

Ne foglalkozz velük.

2021. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!