Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt aki "beszélt“ már...

Van itt aki "beszélt“ már őrangyallal?

Figyelt kérdés

Én egyszer nagyon kommunikációképes állapotba meditáltam magam egy másfél óra alatt, és mivel valami jelelt nekem akkoriban, megpróbáltam kideríteni mi az, és a végére az lett, hogy beszélgettem a lányom őrangyalával.

Sokat tudtam meg a fajukról, tapasztalásaikról, létezésükről, és segített is pár akkori dologban.


Valamely olvasónak van akármilyen élménye őrangyalokal?


A szavazás mellékes, kifejtő leírást kérek.

Köszi. ^^



2020. jún. 18. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Te skizofrén vagy és halucináltál.
Ez a hülye hibbant és még komolyan is veszi.
Az első kettő egyben.
Érintkeztem őrangyallal, de említésre nem méltó tapasztalatot szereztem.
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

"Valamely olvasónak van akármilyen élménye őrangyalokkal?" Igen, mindnek. Csak épp nem a tudatosság magas fokán, kedves Red Vixen.


Az őrangyal az nem egy faj, hanem beosztás és funkció. Másfél óra ráhangolódásra, meditációra akkor lehet szükséged, ha nincs meg a megfelelő beavatásod.

2020. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Őrangyal Kft. egyik munkatársa közeli barátom.
2020. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Én is úgy tudom,hogy veled azonos csillagcsaládból való magasabb denzitású segítő lesz az "őrangyalod" nem pedig közvetlenül az angyali rendből valaki aki nem ismeri a saját fajod tulajdonságait,traumáit és megoldási lehetőségeit..


Mindenkinél a fehér tollakkal kezdődik én egyszer kaptam egy feketét...bár nem tudom mi az a beavatás,de nekem mindig egy sötéthajú fiatalos de kortalan szép arcú férfi jelent meg,fekete bőrruhában fekete karszalag tetkóval mindkét alkarján,tőrökkel és fegyverekkel,az oldalán pedig egy fekete párduc sétált..Sokáig azt hittem túl sok fantasyt nézek..Ezeket a szimbólumokat használva terelgetett időnként beszélt,de a közvetlenebb kommunikációra nem vagyok kész,mert bizonyos okokból haragszom rá...Aztán egyszer valaki megnézett úgymond és kiderült,hogy Nagymacska vagyok akik a szabad akarat őrzői és a Jin anya vagyis a női minőség harcosai és ezek állnak mellettem így állt össze a kép..

2020. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
A saját csillagnemzetségedet is ki tudod deríteni ami nem totem,hanem a belső lélekesszenciális alaptulajdonságod szerinti legbelsőbb életcél,így az őrangyalod is meglesz,de külön fajuk valóban nincsen..
2020. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szűklátókörüen tekintetek a faj szóra.

A válaszatitok számomra nem hasznosak, és nem adtatok velük új tudást, de a szándékért nagyon hálás vagyok.

2020. jún. 18. 20:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Folyamatosan beszélsz vele, és teljesíti a kivansagod
2020. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
A kozmikus szülők után lélekcsaládok és azon belül 13 csillagnemzetség van a teremtés alaptörvénye szerint akik a végtelenségig keveredtek egymással ezek lehetnek további alfajok.Akár angyali és bármilyen csillagkódokat lehet szerezni egy adott csillagtérben való beszületési tapasztalással de külön angyali hierarchia a 13-ból az egyik és kész...nemhogy még az alapokkal sem vagy tisztában de még reklámozod is a hülyeséged nagyképűségbe csomagolva.Inkább törődj bele szépen,hogy vannak nálad nagyobb tudásúak és ne tegyél fel ostoba kérdéseket..
2020. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
szánalmas vagy..
2020. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

egyes vagyok


Ha nem hasznos, hát nem hasznos -evvel együtt tudok élni. Nem szerepelt a kérdésedben, hogy új tudásra szeretnél szert tenni, kedves Kérdező, gondolom, ezért nem is kaptál.

2020. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Valaki egy rendes válast saját tapasztalattal a vágy nélkül, hogy informáljon engem? ^^
2020. jún. 19. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!