Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerinted léteznek gonosz házak?

Szerinted léteznek gonosz házak?

Figyelt kérdés
Ahol sokszor sok baleset történik, ahol érződik hogy nem szívesen érkezek haza... mint az Amityvill-i sztori :S meg ahol egy csomó ilyen történt hírekben is lehetett hallani hogy : egy apa megölte családját azt. önmgyilkos lett ilyenek... volt ezzel kapcsolatban tapasztalatok vagy hallottatok már vmit róla? köszönöm a válaszokat L/18
2010. szept. 6. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

[link]



Van is erről egy jó könyv.Ott a linkje fentebb.Igen,léteznek ilyen házak.Én sajnos jól meg is érzem,ha ilyen helyre tévedek :(

2010. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek,csak a filmekben és néhány jó fantáziájú ember agyában!
2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Engem egyszer megvert egy gerenda :'(

Bementem szétnéztem nőtt 4 keze, kettővel megfogott, kettővel meg agyba főbe vert, 3 hétig voltam intenzíven :S

2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Még nem hallottál a lakásmaffiáról?
2010. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
És gonosz autók is léteznek amikben meghalnak az emberek.És gonosz lágerek is léteznek amiben meghaltak az emberek.És gonosz kórházak is léteznek amiben meghalnak az emberek.És gonosz fegyverek is léteznek amitől meghalnak az emberek.És gonosz.....
2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 xAyLowX válasza:
84%
gonosz házak nem léteznek, viszont a mi házunk elég makacs, de egyébként kedves természetű.
2010. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Az attól függ mit nevezel gonosznak?

Kétségtelen, hogy sok olyan helyszín van a világban ami bizonyos dolgokra különösen alkalmas.


Pl. Az autópálya egy kisgyereknek arra, hogy elüsse egy autó. Vagy a Bahamákon egy tengerparti, úszómedencés nyaraló arra, hogy lebarnulj.

Az világ egy veszélyes hely ahol az emebri élet drámája játszódik.


Valóban sok olyan helyszín van ami különösen alkalmas arra, hogy kellemetlen események történhetnek. Éppen ezért szokták az ilyen helyeket figyelmeztetéssel megjelölni. Pl. csószós úttest, vagy kőomlás stb.

Sajnos sok ilyen helyszínt nem jelölnek meg.


Pl.repülőteren azt, hogy terrosrista és lezuhanás veszély, vagy rendőrségen azt, hogy bilincsveszély.

2010. szept. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Ahol lakom, abban a városban, van egy olyan ház, ahonnan mindenki kihal.


Eddig háromszor adták el, először egy kis parasztház volt, ott lakott 2 két idős ember, meghaltak, az örökösök eladták. ez eddig teljesen szokványos, de akik megvették, új házat építettek a telekre, a férfit agyonütötte az áram, miközben szerelte, egy munkás lesett, eltört a gerince.

Fél év múlva az asszony is meghalt, rák vitte el. Volt két gyerekük, ők a házban maradtak, az asszony testvére költözött oda, két év múlva zárt osztályra került, a gyerekek is furcsa dolgokat beszéltek, láttak alakokat, akik beszéltek hozzájuk.

Gyerekek állami gondozásba kerültek, a gyámjuk eladta a házat, itteniek már meg sem nézték, mert mindenki azt mondja, h szellem-lakta, pusztulást hoz mindenkire.


Egy aranyos pesti idős házaspár vette meg, kb egy hónapja laktak itt, ki akartak fordulni az udvarról, és elkapta őket egy teherautó, mindkettő szörnyethalt az autóban.


Azóta üresen áll...

2010. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló vagyok.Nos,kicsit bővebben:Létezik ilyesmi ,igen.Persze nem maga a ház gonosz,hanem a benne uralkodó energiák.És ez vagy azoknak az embereknek köszönhető,akik valaha laktak benne,vagy magának e helynek,amelyre a ház épült.Így előfordulhat az is,hogy a házban,amely újonnan épült,sosem voltak boldogok és szerencsések a benne lakók.Érdemes tehát a Feng shuit és a radiesztéziát tanulmányozni,mert ha nem tekintjük butaságnak ezeket a tanításokat,akkor nagyobb esélyünk van elkerülni azokat a házakat,amelyek negatív energiákkal vannak tele.

A tetteinkkel,érzéseinkkel, láthatatlan energia lenyomatokat képzünk,amely megmarad és azután folyamatosan visszahat ránk.Így lesz a tárgyaknak,házaknak "emlékezete",melyet érzékenyebb emberek különösen jól megéreznek.

2010. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
en kozos udvarban lakok ,es az udvar vegen van 1 nagy haz,na ott volt 1 par fura dolog :S.Pl:mikor meg kicsi voltam laktak ott es a ferfi sokszor verte el a csaldjat ,amig elnem vittek a korhazba azota nem lakik ott enkise de olykor estefele latom h az ablakok magatol becsukodnak az ablakok es nah eleg ilyeszto :SS.DE szerintem is nem a haz a gonosz hanem az energiak amik ott vannak.
2010. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!