Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek demonok,...

Szerintetek léteznek demonok, és ha igen szerintetek minden demon gonosz?

Figyelt kérdés
Léci csak komoly válaszokat, szeretném tudni hogy létezhetnek e demonok- és ha igen akkor azok közt mind rossz vagy csak a töbsége?
2010. máj. 30. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Démonok néha vannak emberi elmékben amik gyilkosságra késztetnek vagy más őrültségekre...
2010. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2010. máj. 30. 17:56
 3/20 anonim ***** válasza:
Vannak a szellemek, akik eltávozott evilági lények, tehát valaha köztünk jártak. És vannak a démonok, akik azért vannak, hogy saját szórakoztatásukra "szivassák" az embereket. remélem segítettem.
2010. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Persze hogy vannak, nálam minden péntek-szombat este ki-be járkálnak, hiába zárok be ajtót-ablakot, akkor jönnek a falon át, borzasztó! Ráadásul rendszeresen meg is erőszakolnak, a férjem már válni akar emiatt! Nem bírom már!!
2010. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: nem tudom , hogy vannak-e démonok.

Egyik válaszolónak: szerinted mért a démonok késztetik az embert gyilkosságra?Ez megint egy belemagyarázás, mert egyszerűbb ezt elfogadni, mint hogy van aki önszántából lesz gyilkos.

2010. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A démon elég tág kategória. Főleg mert csomó mindent annak neveznek, aminek köze sincs a démonokhoz. Egyes tanok szerint a démonok csak az elméd szüleményei, egyfajta feladatok, amiket meg kell oldanod a fejlődésed érdekében. Aztán van ahol a démon szó egyszerűen védelmező harcost jelent, olyan embereket, akik kolostorokat védtek régen. De mivel a kérdésed elég általános, ezért a legjobb válasz a következő: létezik ilyesmi, de egyáltalán nem törvényszerű, hogy gonoszak lennének.
2010. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
vágom köszönöm a válaszokat , tudjátok olyan demonokra gondolok akiknek a testét sötétcség boritcsa és hát demoni erővel bíró demon természet feleti erőkkel biro lényekre gondolok ez álltal :D
2010. máj. 30. 18:29
 8/20 A kérdező kommentje:
Léptetek kapcsolatba demonokal?
2010. máj. 30. 18:29
 9/20 anonim ***** válasza:
18:23-as vagyok. Innentől a kérdést nem tudom komolyan venni. Nem rohangálnak csak úgy mindenütt ilyenek, mint egy filmben vagy rajzfilmben. Nem hiszem, hogy bárki válaszolni tudna neked erre...
2010. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
90%
A Biblia szerint léteznek démonok. Amikor Sátán rávette az embereket az Isten elleni lázadásra a Paradicsomban, akkor más angyalok is mellé álltak és gonosszá váltak. Őket nevezzük démonoknak. Mivel ellenszegültek Istennek, így mindegyik gonosz. Azóta sem tanúsított egyik sem megbánást. Mielőtt volt az Özönvíz, akkor a démonok vagyis bukott angyalok a földre jöttek, emberi testet öltöttek és a földi asszonyokkal nemi kapcsolatot létesítettek. Ezekből a kapcsolatokból születtek a nefilek vagy nefilimek. Óriás termetűek és erőszakosak voltak. A föld megtelt erőszakkal, ezért Isten úgy döntött, hogy vízözönnel pusztítja el az embereket. A Bibliában a Mózes első könyvében olvashatod ezt, amit leírtam...
2010. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!