Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy elképzelésem. Ez...

Van egy elképzelésem. Ez alapján köze lehet a kettő esetnek egymáshoz? (Bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Emlékszem 2017 körül láttam a híradóban hogy a Szűzmária szobrok zokogni kezdtek,(talán egy templomban,de nem biztos!) rá 1,5-2évre megjelent a semmiből 1perc alatt a covid.A világ fele(telán negyede) akaratlanul azaz akarata ellenére is elhunyt,méghozzá lélegeztetőn ugye levegő hiányában azaz fulladásban (kínok között)haltak!

Lehet épp nem a legjobb a fogalmazásom, de ezt én is csak gondolom! Miért? Mert ha a két eset tegyük fell tényleg össze köthető,akkor bizony Isten tényleg létezik!


2022. jan. 11. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A fáma csak könnyező, nem pedig zokogó Mária-szobrokról tud.
2022. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Több mint valószínű a témával kapcsolatosan leragadt a hév!

Én kerek elnézést!

2022. jan. 11. 19:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hőkülönbség miatt is keletkezhetett pára a szobron pl pont a szobor szeménél. Láttál már párás ablakot?


Semmi köze a covidnak ehhez. Képzeld az ókorba is voltak már járványok.

2022. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hőkülönbség miatt is keletkezhetett pára a szobron pl pont a szobor szeménél. Láttál már párás ablakot?



Igen láttam már párás ablakot!

Általában ősszel és télen szoktam észrevenni a jelenséget!

Viszont én a közelmúltban (100évben) még nem találkoztam könnyező szűzmária szoborral!



Biztos vagyok abban hogy az ókorban is voltak járványok!

Spanyol nátha,kolera (hirtelen több nem jut eszembe) de akkor én még nem éltem és nem volt tudomásom akkorában könyeztek e a szobrok ahogy te sem tudhatod!

2022. jan. 11. 20:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez így jó akkor higgyél nyugodtan benne. Szabad akaratod van.


De nincs köze hozzá. Szimplán hőkülönbség vagy beázás is okozhat ilyesmit.

2022. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy szeretnék hinni épp ebben! Csak valamiért vonz a téma,és én sem tudok mit hinni! Azaz nem találok magyarázatot erre! Katolikus vagyok hiszek a jó létezésének ahogy a rosszban is.

Szóval akkor ha ez csak pára volt?!

Teszem fel az elmúlt 100evben miért nem csapódott le annyira vagy olyan módon a pára hogy ezt a bizonyos “jelenséget” a média elé tàrják ?

Mert én egy ilyet sem találok a neten a 2017es évet leszámítva!

2022. jan. 11. 20:20
 7/21 anonim ***** válasza:

Őskort akartam írni. Pl. Az őskori Kinában is volt járvány és Szűz Mária szobor ott ohne.


Nem tudom érted-e amit próbálok jelezni.

2022. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

6-os Medjugore-ba is könnyezett a szobor szabadban de a páratartalom ott is másabb.


Tök mindegy mit hiszel szimplán csak egyidőben történő szinkronicitas amihez a kettőnek nincs kőze bármennyire is azt hiszik az emberek. Képzeld el az orvostanhallgatokat akik járvány elott pont járványtant tanultak akkor szerinted ez alapján nekik is kozuk van ehhez?

2022. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy a őskor és az ókor közt van egy kis külömbség ! :)

De igen már kezdem levágni a lényeget!

2022. jan. 11. 20:27
 10/21 anonim ***** válasza:
* a kettőnek nincs köze egymáshoz
2022. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!