Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől/honnan származhatott...

Mitől/honnan származhatott ilyen zaj?

Figyelt kérdés

Elég furán fog hangzani, de pár napja, több éjszakán keresztül, egy erősödő zajt hallottam, miután lefeküdtem. Először azt hittem, hogy a szomszéd szobában horkolnak, de elég lehetetlennek tűnt, mert az én és a szüleim ajtaja is zárva volt. És ez a hang, olyan volt mintha közeledne, egyre erősödne, és hangosabb lenne. Nem tudom máshoz hasonlítani, mint a nagyon furcsa horkoláshoz :D A második éjszaka hajnalba is felkeltem erre a zajra, és ugyanígy először halk volt, utána meg mintha közvetlenül, mellettem lenne.

Nem hiszem, hogy a padlásról jött volna, sem kintről.


2010. szept. 8. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

én néha szívdobogást hallok éjjel. biztos nem az énszivem hallom mert nemegyezik az ütem. egyre hagosodik, végül elhallgat.

nemtudom mi lehet de elég ijesztő. 26f

2010. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ilyen volt a zaj??:


http://www.youtube.com/watch?v=QdfsC5KhFzI


(kb. 35-ik másodperctől)


Mert ha igen, akkor szellem lehetett.

2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nézd meg a paranormal actyvity filmet xD tanúságos lesz xD
2010. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

aki a linket dobta nagyon eltalálta. én a szívdobogás melett ilyen hangot is szoktam hallani néha.


megse merek mozdulni olyankor.

2010. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ilyen a hang..valahogy az sokkal mélyebb, de a levegővétel gyorsasága hasonló :D

Láttam már azt a filmet, de lehet nem kellett volna megnéznem, habár kb. minden horrorra igaz ez nálam :D

2010. szept. 8. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Melyik a mélyebb hang? Az általad hallotté, vagy az általam belinkelt videón lévőé?
2010. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amit én hallottam...a horkoláshoz tudom csak hasonlítani, vagy amikor a fuldokló feljön a víz alól, és vesz egy hatalmas levegőt, de egy kicsit még rekedt.
2010. szept. 8. 22:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam ilyet hallani, meg az órámnak a ketyegését, pedig a szoba másik felén vn az asztalon, pedig hallom.

szerkezetes felhúzós óra.


olyan is volt, hogy poháttörésre ébredtem üveg törésre ébredtem egyik reggel, és aznap éjszaka törtek be a városban egy bankba.


pedig az KB légvonalban is volt vagy 3 KM-re.

2010. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én egy fordított fékezésszerű sivító hangot hallottam, amit egyszerűen semmi nem adhatott ki a környezetemben..
2010. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
B@sszameg, miért nem velem történnek ilyenek? :(
2010. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!