Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik tagadják a kereszténysége...

Akik tagadják a kereszténységet, de hisznek a halálközeli élmények valódiságában, mit gondolnak, a Jó Hely, és a Rossz Hely spirituális világot ki alkotta? Nem jöhetett létre magától.

Figyelt kérdés
ápr. 25. 08:16
 1/5 anonim válasza:

Aki tagadja a kereszténységet, az nem feltétlenül ateista.


Az ateista tagadja Isten, és a túlvilág létét, ergo ők nem foglalkoznak a dologgal.


Aki csak a kereszténységet tagadja, az még mindig meríthet más vallásokból (judaizmus, iszlám, hinduizmus, stb) és elfogadhatja azok Istenét/isteneit, akik minden létező világ alkotói.

ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Judaizmus = egy isten hit.
ápr. 25. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi az a "Jó hely, Rossz Hely spirituális világ"? Mert én sok mindent megéltem, sok mindent hallottam, de ilyent még nem. Bocsásd meg tudatlanságomat, de kérlek világosíts fel ezen a téren.
ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Menny = jó hely

Pokol = rossz hely

Mindenki máshogy nevezi.

ápr. 25. 15:56
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Attól függ, kik hisznek a halálközeli élmények valódiságában.

Állítólag mindenki a saját vallásának megfelelő szentekkel találkozik, amikor kimegy a vér az agyából. Egyszer nekem is kiment a vér az agyamból és világosságot láttam. Iskolai ünnepség volt, sokat álltunk a napon.

Elméleti vallási származásom alapján Szent Péter (a portás) színe elé már nem jutottam el, mert túl hamar visszaállt a keringésem.

Képzeld el, akinek egy busz átmegy a nyakán, neki már megvilágosodni sincs ideje, rögtön sötétre vált a mozi.

ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!