Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szoktál-e fantáziálni, filozof...

Szoktál-e fantáziálni, filozofálni arról, hogy nagy hatalmú, isteni lény vagy? Ha igen pontosan hogyan írnád le magad ( külső, belső tulajdonságok, képességek), ha pedig nem milyen számodra egy isten, ki az, vagy mi az, amire azt mondod isten?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A tudatalatti az isten
2022. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 danihunxd ***** válasza:
86%

Szia! Én magamat egy Oplaposzi Polognisnak tartom. Ez egy olyan állapot amikor is Én a hatalamas az egyetlen az utánozhatatlan istencsászára vagyok az univerzumnak. Rajtam kívűl mindenki alatvaló őket csak tulipánoknak hívom mert szépek de eltudom őket taposni ha nem tetszik. Szóval van az amikor megtámadnak egy bolygót ahol az ott élők segítséget kérnek. Akkor jövök Én és megmentem az egész bolygót nekik és ezért Ők nagyon hálásak nekem. Így lépek mindig szintet,hogy minnél többet segítek. De amennyiben az emberek nem hálásak akkor olyan átkot szórok rájuk,hogy csak na. Na de mind1 is. Nem szeertnék többet megosztani mert félek,hogy veszélybe kerül a kormányzásom az univerzum felett.



De lehet csak pszchiólógushoz kellene mennem :/

2022. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Páncélos szúnyog ***** válasza:
59%
Igazából rengetegszer, sokszor szoktam azon gondolkodni, hogy mikor törjön ki egy újabb világháború vagy, hogy elpusztítom a földet és helyette létrehozok egy új bolygót, ahol mindenki a nevemet dicsőíti mindennap. Külső ügyileg 30 méter magas lennék szárnyakkal uszonyokkal, kigyúrt testtel. Lenne egy külön szigetem, ahol 1000000 örömlányt tartanék. A belsőmet magabiztosság, a tökéletesség jellemezné. Képességeim lennének például: Hálót tudok lőni mint pókember. Láthatatlan tudnék lenni és halhatatlan lennék.
2022. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

3, Te vagy, az, Joe?


Nyugi.


Meg ne nyomd a piros gombot…

2022. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én annyira hatalmas vagyok hogy én vagyok minden ami él és mozog, vagy éppen nem él és nem mozog.
2022. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, hogy hatalmam van és megbüntetem a rosszakat
2022. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ápoló voltam az OPNIban, nem ápolt.
2022. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!