Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézés, szerződés kötés...

Démonidézés, szerződés kötés (? ) bővebben lent

Figyelt kérdés
A "mendemonda" alapján,miszerint démonokkal lehetséges a "szerződés kötés", ez igaz? Valamint mik a feltételek ehhez? Első sorban értelmes, nem "poénoskodó" emberek válaszait várom.
2010. szept. 12. 21:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ha létezik is ilyen a szerződés olyan mint az otp bankal :D szoval mindig te fizetsz rá a dologra :D
2010. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%
Én is kötöttem szerződést démonokkal, pontosabban munkaszerződést a munkáltatómmal, annyi a különbség, hogy nem vérrel írtam alá.
2010. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
60%
Ja, igen a feltétel egy orvosi alkalmassági vizsgálat volt.
2010. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel ne viccelődjetek. És kérdező, te pedig felejtsd el ezt a hülyeséget, mert az. Ezt is csak azért mesélem el, hogy tanulhass a hibámból. Nem egészen három éve eljutottam oda, hogy paktumot kössek egy démonnal. Egész kedvezőnek tűntek a feltételek, még azután is hogy sokszor megfontoltam, de végül belementem, holott voltak akik figyelmeztettek, hogy baromság. Bár rájuk hallgattam volna, de nem tettem... Szóval belementem a dologba, hatalmas gombóccal a torkomon, remegő térdekkel, de megtettem. És akkor csodálatos volt. Nyugalom, biztonság, felemelő érzés. És telt múlt az idő. Egy évig minden rendben ment, de akkor szépen elindultak a dolgok a lejtőn, velem együtt. A barátaimra nem jutott időm, az állásom elvesztettem, azóta fele annyi pénzből kell megélnem, mint előtte. Az életem pocsékká vált, hosszú ideig nem aludtam éjszaka, nem tudtam igazán élvezi semmit, amit régen szerettem, pia, buli, szex... Aztán még másfél évig bírtam, utána kiszálltam. Pár a témában igen járatos ember segítségét hívtam, hogy felbonthassam a szerződést. Ráment a fél házam is a dologra, meg jó pár év az életemből, de megtettem. Legalább a kutyám megtarthattam, és még egyszer nem követek el ilyen baklövést, maradok az alkalmi kapcsolatoknál.
2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
78%

Nem javasolnám neked, hogy démonokkal bizniszelj, de azért a kép teljessé tételéhez mesélek róluk egy kicsit:


Előszöris kapcsolatba kell lépni velük, amire egy idézés alkalmas, ám felkészületlenül súlyos, akár halálos vagy rosszabb következményei lehetnek.

A szerződéskötésről: Nincsenek egyértelmű feltételek. Vannak jobb és rosszabb lehetőségek( mint egy hitelnél), attól függően, mekkora a hatalmad.

Ha uralni tudod, ha le tudod győzni, és be tudod zárni, akkor sokkal jobb feltételekkel indulsz, akkor talán hajlandó tárgyalni, de a siker akkor sem garantált, a szerződés szövegét egy démon kénye-kedve szerint csavarhatja, rosszabb, mint egy ügyvéd.

Gond adódhat akkor is, ha teljesülnek a szerződésben foglaltak, és megkapod, amit akartál, mivel a démon gondolhatja úgy, hogy eleget ugráltattad, hazavisz szuvenírnek még a jogos jussán felül, vagy játszik egyet a testedben, mit sem törődve azzal, kinek árt.

Mindazonáltal meglepően szabálytisztelők, hagyománytisztelők.

Mindenesetre egy démoni szerződéssel elveszíted az angyali, és isteni pártfogást, démonmágusként üldöztetés lesz a részed mindkét frontról: a démonok amint lesz egy kis hatalmad, megpróbálnak bekebelezni, akkor is, ha egy másik démonnal kötöttél szerződést.

Pokoli vesszőfutás veszi kezdetét..

Ha meg nincs erőd legyőzni egy démont, akkor ne is remélj számodra pozitív szerződést, ahogy általában a kereskedelemben, ilyenkor talán hajlandó teljesíteni a kérésed, de csak sokszoros áron, és végül mindenképp rosszul jársz.

2010. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
77%

22:05-ös. Mesélnél még a démonokról? Én nagyon kíváncsi vagyok rájuk. Nem akarok szerződést kötni, csak érdekel a téma.


Kérdező: Túl sok Kuroshitsujit néztél.

2010. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
36%
22:05 olyat lehet hogy ha van 1nagyon rossz ember akkor démont küldeni rá?
2010. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Javasolnám Goethe Faustját elolvasásra....

Az korrekt a témában.

2010. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
39%
Tisztelt mindenki!A démonok szolgáló lelkek,de nem embereknek szolgálnak hanem az ördögnek.Az angyalok is szolgáló lelkek és mi értünk vannak.Aszt tanácsolom válasszátok a jót az pedig az ISTEN aki nem egy évig akar sikeressé tenni ,hanem őrök élettel akar meg áldani.Ennek alap feltétele a meg térés,meg keresztelkedni(bemeritkezni) Szent Szelemmel be tőltekezni .
2010. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
74%

22:05 vagyok, az utánam szólóhoz szeretnék csatlakozni: javaslom elolvasni a Faustot, de még inkább javaslom Dante Isteni színjátékát. Ebben teljesen hiteles pokolképet találtok, valamint az elveszettnek titulált utolsó szín a Mennyről ad tökéletes leírást.

Az isteni színjáték teljesen összhangban van a modern démonmitológiával, jelen pillanatban a démonológusok is úgy tartják, hogy a pokol mélyén jégbe fagyva várja Lucifer, hogy kiszabadítsák, a démonok meg eközben fővezér nélkül a háborúikat vívják, egymás hatalmára áhítozva. Vannak persze olyanok, akik elég erősek ahhoz, hogy kimaradjanak a csetepatéból, ők bölcsen kivárnak, vagy amennyire lehet elkülönülnek.

Az angyalmitológia itt kapcsolódik a küzdelmekhez: valószínűleg Isten egy szolgája fogja majd kiszabadítani Lucifert, hogy abban a fejetlenségben, amit a visszatérte okoz, az angyali seregek elpusztíthassák a démonokat.


Volt egy olyan kérdés, hogy lehet-e démont küldeni arra, aki rosszat tett.. nos nem javaslom. Úgy, ahogy a szerződések, e kérés is komoly árat követelne, nem biztos hogy szeretnéd megfizetni.Nem számít, hogy egy szerződés vérrel pecsételtetik meg, vagy szóban köttetik, az, aki él ezekkel az erőkkel, elveszíti az angyali támogatást.

Egyszerűbb, olcsóbb emberi módszerekkel rendezni a bajokat.

2010. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!