Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a különbség a halhatatlánsá...

Mi a különbség a halhatatlánság és a sebezhetetlenség között?

Figyelt kérdés
Természetesen embere értem tudom nincs ijen de érdekel
2022. márc. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

De mit nem értesz? Aki halhatatlan, az nem hal meg. Ettől még mondjuk lesántulhat, letéphetik a karját, beleállíthatnak baltát a hátába stb., csak túlélik.

A sebezhetetlennel ilyenek sem történnek.

2022. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%

A halhatatlan nem hal meg, nem öregszik, de megbetegedhet, megsérülhet. Ha csak annyiban halhatatlan, hogy nem öregszik, akkor a sérülésekbe, betegségekbe belehalhat. Ha képtelen a halálra, akkor csak szenved tőlük, de nem hal bele egyikbe sem.

A sebezhetetlen nem sérül meg, de öregszik, és meghal, mert a test elhasználódása természetes folyamat. Legfeljebb lassabban öregszik, mert a sérülésekből származó elhasználódás nem érinti. És ugyanúgy megbetegedhet olyan betegségekben, amelyek nem roncsolják a sejteket.

2022. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Halhatatlan sokféleképpen lehet valaki.


Klónozással - ha elpusztul egy példánya elővesznek a mélyhűtőből még egyet.


Adatátvitellel - le van mentve a tudata, ha elpusztul a teste akkor berakják másikba. Hasonlít az előzőhöz de ez techno cucc :)


Újjászületéssel. Ha meghal újjászületik egy új testben.

Lehet energia formája - testről testre vándorolhat, elfoglalva azt szimbiótaként. Ha az anyag elpusztul. ő túléli és másik testet keres.


Lehet "avatar", azaz egy lény (általában istenek) manifesztációja, megtestesülése adott világon. A lény elvan otthon, csak a hordozóját tudják adott világban megölni. Az összes wow játékos ilyen ;)


Vannak lichek - ezek mondjuk nem tudom mennyire halhatatlanok - de mivel eleve halottak nem igazán fognak meghalni.


- És sok filmben hívják így azokat, akik nem igazán azok, csak az öregedés ellen vannak védve. Azaz halhatatlanok mert nem halnak meg, de megölhetőek. Ez szerintem inkább ilyen fordítói dolog, örökéletű rosszul hangzik magyarban.

2022. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A halhatatlant nem lehet megölni (ja de mégis van rá mód mindig)

A sebezhetetlent meg nem tudod megölni és/ vagy nem is beteg, de megöregszik, meghal xd

2022. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!