Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok valóban kevés...

A démonok valóban kevés embernek jelenek meg ha igen miért?

Figyelt kérdés
Szóval az igaz hogy csakk komoly ok kell hozzá hogy megjelenjenek?
2022. márc. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés emberrel van közvetlen dolguk.

Nekem is csak egyszer volt találkozóm egyel. Azt se teljesen értem, hogy miért pedig már évek teltek el azóta.

2022. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
És akkor sem láttál semmit,csak ráhúztad valamire hogy démon volt igaz??Vagy esetled leült nálad a kanapéra Baál és ittatok egy kv-t?Kibeszéltétek a covidot és ment vissza a pokolba??Vagy hogy képzeljük el??Mesélj..
2022. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sokan futnak bele démonokba, de csak elenyészően kevés ember van aki felismeri, hogy az.
2022. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát sok kokain kell hozzá azt mondják. Legalábbis én egy embert ismertem, így lett hitgyülis.
2022. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Humor Herold ***** válasza:
100%

Milyen ok kell ahhoz hogy valakinek megjelenjen egy démon? Milyen célból jelenik meg?

Szerintem a démon pont lesz.rja hogy te, a senkiházi fajzat látod őt vagy sem :) Semmiféle hatással nem tudsz rá lenni :)

Kétlem hogy lennének szabályaik, hogy jajj csak nehogy meglásson az az emberke... :)

2022. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!