Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a legfélelmetesebb helyek...

Mik a legfélelmetesebb helyek hazánkban, ahová egyedül nem nagyon mer senki menni?

Figyelt kérdés
Természetfeletti jelenségek-lények-észlelések szempontjából.

2022. márc. 18. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hős utca, Népszínház utca, Diószegi S. utca...
2022. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

A bezárt lipótmezei pszichiátriai intézet.

Egy parapszichológiai labor és lelkes kutatók egyszer ki is mentek oda.

Nem tudom, milyen eredményeket mértek, de biztos elég fura energiák keringenek abban az iszonyat régi épületben, ami mindig is tébolyda volt.

2022. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Természetesen a bükkbe mert ott lakik a Bükkember, de Érmellék is veszélyes hely mert ott lakik az érmelléki kuglófember, Pécs is mert a szélén lakik a pécsszéli pogácsaember, Loch ness vidéke is mert benne rejtőzik a loch nessi nyihogó rettenet, a mecsek se piskóta mert ott lakik a mecseki lóember, de a zemplént is elkerülném a helyetekbe mert ott szokott legelni esténként a zempléni kecskeember, de Románia is kerülendő mert benne kóborol a szentmártoni babfingó.
2022. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szent János kórház. sajnos komolyan . egyik leghátborzongatóbb hely számomra ami csak létezik.
2022. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még a Népsziget is hátborzongató (Szúnyog sziget)
2022. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
24_Ne is mondd, én feküdtem is ott bent 20 éve...
2022. ápr. 15. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!