Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucinálok, vagy tényleg...

Hallucinálok, vagy tényleg nem vagyok egyedül a házban?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. 2 éve, hogy vidéken vettem egy 4 szobás, közepes méretű, kertes házat. Nappali, konyha, ebédlő + wc a földszinten, az emeleten a 3 hálószoba és a fürdő. Mivel még nincs családom, csak az egyik hálószoba van használva, a másik kettő üres. Ez idő alatt lelki leépülést tapasztaltam magamon. Fáradt vagyok, erőtlen, kedvetlen, sokszor indokolatlanul feszült, szomorú. Mintha valami kiszívna belőlem minden pozitív energiát. Az életvidám énem teljesen eltűnt.


Ahogy hazaérek a munkából és belépek a házba, kényelmetlen érzés lesz úrrá rajtam, úgy mondanám, hogy nyomasztó. Leülök TV-zni a nappaliba, egyszer csak edény- és pohárcsörgés hallatszik a konyhából. Hallottam már azt is, hogy a mosogatóban folyik a víz a csapból. Eleinte mindig szaladtam megnézni, hogy mi történt, mostanra eljutottam oda, hogy megszoktam, és csak legyintek rá. Sokszor érzek pöcegödör szagot, és égett hús szagot. Esténként zajokat hallok az emeletről, ajtócsukódást, lépteket. Amikor fent vagyok, lentről hallom ugyanezt.


Ezt még mind elviselem, megtanultam együtt élni vele. De kb. 1 hónapja rosszabbodtak a dolgok. A hálószobám melletti üres szobából emberi beszédet, veszekedést hallok éjszakánként. Egyszer közvetlenül az ágyam végéből hallottam egy sikítást, és úgy megijedtem, hogy (gáz, vagy nem gáz), bepisiltem. Csak akkor szűnnek meg a hangok, amikor beveszek pár szem Xanaxot, de nem akarok rászokni, így ez csak néha történik meg, amikor már nagyon kivagyok idegileg. Nem vagyok vallásos, de tegnap este már eljutottam arra a szinte, hogy imádkoztam, legyen már reggel. Kérlek, segítsetek, mit tegyek? Megbolondultam, vagy tényleg gonosz erők munkálkodnak a házban? Kinek kell ilyen esetben szólni?



2021. dec. 1. 15:10
1 2 3 4
 1/33 Crisopher ***** válasza:
95%
Ez paranormális jelenség, szellem vagy démon. Írj privátot
2021. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a ház múltját? Némi támpontot jelentene.

Igen tragikus dolgok történhettek ott. Lehet szellem, démon, de lehet simán a ház emlékei.

Bár az energiaveszteség inkább entitásokra utal. Szívják az enrgiád, hogy tevékenykedhessenek.

2021. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Lehet hallucináció is, persze ezt nem én fogom megállapítani. Velem előfordult hogy sikítást hallottam például, sőt még láttam is valamit a saját szobámban, kiugrott a szívem a helyéről mert teljesen életszerű volt. Gondoltál már rá, hogy kamerát szerelj fel?
2021. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Ég! Remélem, sikerül valahogy megszabadulni ettől... Szerintem lehet természetfeletti jelenség. Ill. olvastam olyan esetekről, amikor rosszul földelt elektromos vezetékek, ill. a föld mágneses (?) kisugárzása okozott ilyen hallucinációkat. Szóval sztem kell hogy legyen valamilyen külső oka. Én pont most rendeztem át a lakásomat, mert az egyik szobának valahogy olyan fura hangulata van. Amióta itt lakom, érzem ezt. Nem tudok rá magyarázatot. Az utóbbi években ott aludtam, és én is leépültem lelkileg. Igaz, az érzeteken kívül nem látok/hallok semmi egyebet. Kíváncsi lennék, hogy mi okozza ezt.
2021. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%

Hívj át magadhoz valakit éjszakára,de ne mond el,hogy miket tapasztalsz,ha beszámol furcsa dolgokról,akkor nem hallucinálsz.Fel is szerelhetsz egy kamerát,vagy csak telefonról rögzítsd,reggel vissza tudod nézni,hogy valóban van valami jelenség.Addig is vehetsz zsályát,hátha ki tudod füstölni ezt a valamit,olvastam,hogy ilyenkor azt szoktak.

Velünk is volt hasonló az előző lakásunkban,tányércsörgés,fura zajok,árnyékok,a nagyobbik szobában nyomasztó volt a hangulat még nappal is.Megtanultunk vele élni,de már a vége fele zavaró volt,mert már kezdtem hallucinálni,mikor hirtelen megfordultam,akkor sokszor láttam oda nem illő dolgokat.Nem tudom,hogy van-e valamilyen állatod,de vihetnél be a házba egy kutyát,csak megnézni a viselkedését,ők állítólag látják azt amit mi nem.Ha van kedved,akkor írj privátban

2021. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez nagyon durva. Valami szívja el az életenergiádat. Lépned kell. Keress egy médiumot, meg kell tisztítani a házat. Ez nem játék. Ki tudja, mik történtek ott régen, akár 100.év múlva is vissza járhat valaki szelleme. Lehet régen, még a te házad előtt, ott a telken volt a háza, ott lakót ő is. De lehet sajnos gonosz erő is.
2021. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Hívj egy lelkészt vagy egy papot, hogy szentelje fel a házat.
2021. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Lett már valami? Én tapasztaltam furábbat: sikítás, valaki rámfeküdt az ájszaka közepén, úgy hogy egyedül vagyok, pár centiről belesuttogott a fülembe én meg megdermedtem ijedtemben és szétizzadtam az ágyat, kiderült hogy alvásparalízis, úgyhogy ha nem is minden esetben, néha lehet nálad is ez volt a ludas, pl sikításnál.


#4 próbáld ki a feng-shuit :)

2021. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

#8: próbáltam, az a fura, hogy a Feng shui szerint pont ott kellene aludni. Aztán valahogy mégsem volt az igazi.


4es

2021. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon para amit írtok. Én meg bolondulnék. Nálam is volt hasonló. Én fekete csuklyás alakot láttam a párom mellett, az ágy másik oldalán. Ahogy észre vette hogy nézem, azonnal a mennyezett felé felszállt, fel oszlott mint egy fekete köd. Azóta lámpa mellett alszom.
2021. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!