Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temető mellett nem ajánlatos...

Temető mellett nem ajánlatos lakni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 21:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegenkedem a holtaktól, szóval nekem nem lenne probléma. Egyébként meg amit messziről elkerülnék az olyan hely ahol sokan haltak meg, sok volt az erőszak stb.
2022. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

"Kinezel az ablakon es csak a sírokat latni?"

Jobb lenne, ha a szellemeket is látnád ott?

2022. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Eleve pánikrohamot okoz az elmúlás gondolata, eleve borzalmas hogy minden nap azzal a tudattal kell élni hogy egyszer vége lesz, ráadásul meg is öregszel, legalább mikor kinézel a saját házad ablakán ne kelljen már a sok sírhelyet látni… ember legyen a talpán akit ez nem visel meg.

Nekem egy villa sem kellene temető mellett ha ingyen adnák sem

2022. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

13


"ember legyen a talpán akit ez nem visel meg."


Nem mindenki ilyen hisztigép, mint te. Én pl. gyakran járok temetőkbe érdekes sírok után kutatva. Sosem éreztem magam rosszul, egyáltalán nem visel meg lelkileg.

2022. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Egy regi temetore epult tarsashazban lakom.

Van is vmi erdekes a lakasban. Erzem, a macskam is neha bamul egy pontra estenkent, mintha lenne ott vmi. Es “ erzekeny” baratnom is kerdezte, h miert ilyen fura valami a lakasban. Tetszik neki maga a lakas es engem is nagyon kedvel, de erez vmi fura energiat. Akarcsak en.

2022. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlatos temető mellett lakni, mert így halottak napja alkalmával nem kell messze menni.
2022. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Fizikailag semmivel nem másabb hely, mint akármi más. Sőt, általában még nyugodtabb is, tekintve, hogy a legtöbb temető a települések szélén található.

A problémát csak lélektani dolgok okozhatják, hiszen nem minenkinek veszi be a lelke, hogy ott kell élnie, ahol pár méterre mások síremlékei vannak.

2022. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
17, az en szülővárosomban közvetlenül a házak mellett van egy temető és meg egy utca is átmegy rajta… volt hogy nekem is ott kellett elsétálnom a járdán… hát én inkább meghagynám másnak ezt az élményt
2022. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedig egyéni érzékenység. Engem egyáltalán nem érdekel, ha át kell mennem egy temetőn, de van egy ismerősöm, aki rendesen rosszul van a sírok látványától. Nincs ezzel semmi baj. Akinek kellemetlen, az ne lakjon temető mellett, vagy ne menjen a közelébe, ha nem muszály. Viszont ő se beszélje belém, hogy nekem ennek rossz élménynek kell lennie.
2022. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Én is temetőben épült házban lakom- bár római kori, de bárhol leásnak mostanában mindenhol találnak holtakat..-semmi negatív energiát nem tapasztalok , vagy furcsaságot, 40 éve..:)
2022. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!