Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyek azok az entitások,...

Melyek azok az entitások, lények, akik olyat tudnak csinálni, hogy éjjel nappal énekelnek (pl egy embernek) és guzsalyt készítenek, egyfajta hálót vagy celofánnak tűnő dologba beletekerik az egyén elméjét vagy auráját? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
És így az egyén nem tud hozzáférni a tudatához, csak ha nagyon erős?

2022. jún. 16. 03:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez ugyanolyan mint az ember tart pl. disznót, a disznót nem az ember teremtette, hanem a végtelen tudatosság felvette a disznó formáját, az ember tartja a disznót majd elfogyassza, a disznótudat nem tudja mindezt, csak akkor veszi észre ezt a tudat, ha a disznóforma eltűnik. Mi pedig azt hisszük emberformaként hogy felettünk nem áll semmi, holott tudjuk hogy semmit sem tudunk a létezés erdetéről, mégis elhisszük hogy minden a legnagyobb rendben, mint ahogy a disznó is azt hiszi az akolban hogy minden rendben.
2022. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokféle.

Ez az éneklés rezgést jelent. Mennyország jellegének is van egy hangja, amit hallani, mintha folytonos lenne. Én 20as éveimben hallottam néha( teljesen józanul( akkoriban nagyon egészséges, absztinencia)). Végtrlen lélek.., mind teljesen egyedi, mind össze vissza csillámolnak, mintha üvegcserepek törnének szét, de annak egy lány, finom, és művészi, varázslatos formája, az egész összhangban, morajlik ugyanúgy, mint a végtelenek külön külön. A legszebb hang, amit hallottam.

Más entitások is vannak biztos, amik csak nyomják neki.

De én hallottam olyanról is, amikor egy alacsony szintű létező folyamatosan kommentelt. Szóval bármi, aminek ilyen beütése van, vagy magasabb, és feladata vagy egyik feladata, hogy valami hasonlót adjon, az nyomja.

2022. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!