Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikortol kezdték azt hinni az...

Drakula kérdése:

Mikortol kezdték azt hinni az emberek hogy a vámpírok elégnek a napon?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, nem így van?
2022. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek olyan embereket, akik épelméjűek, és hisznek a vámpírokban. Hogy az idióták mit gondolnak, nem nagyon izgat.
2022. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A régebbi feljegyzésekben a vámpírokrol azt tartották hogy a napon nem tudják használni az erejüket.

Továbbá voltak vámpír perek is

[link]

is ha a napon sétáló emberről bíroság gondolta hogy vámpír akkor biztos hogy akkoriban nem gondolták ugy hogy a vámpírok elégnek a napon.

Szoval kiváncsi lennék hogy mikortol kezdet a vámpír mitosz kibövülni ezzel az elemmel.

2022. jún. 22. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vámpírok terjesztették el ezt.....de hogy mikor?! 🤔
2022. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Olvasd el Maria Janion - A vámpír című könyvét. Nem fantasy, hanem biográfia, a vámpírhitről szól és a vámpír megjelenési formáiról a különböző kultúrákban, irodalmi művekben.
2022. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kriszpo ***** válasza:

Biztos van olyan hobbi, hogy vámpír, de ez nem egyenlő azzal a vámpírral, mint pl. Dracula gróf. Az előbbi csak egy kis agymenés, az utóbbi pedig legenda.

Egyébként van olyan vámpír amelyik nem ég el a napon. Volt valamilyen akciófilm, de a címére nem emlékszem. Szóval ennyire kell komolyan venni ezt az egészet!

De ha valaki annyira hisz a vámpírokban, az mesélje el nekem, hogy mikor találkozott utoljára akár eggyel is és mivel lehet jellemezni őket!

2022. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!