Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szoktam szellemvideókat...

Szoktam szellemvideókat nézni. Mindig is érdekeltek. Igazi lány ül ott ? Vagy szellem ? Mit keress ott egyedül a szobában ? Tud beszélni ? Mi történne ha leszólítanám ? Vagy csak videó miatt van ott ?

Figyelt kérdés

Vagy megjátszott az egész ? Nem tudtam ezeket eldönteni.

[link]

Kislány miért megy ki egyedül videózni ? Pont este ? Hogy lehet pont akkor jelenik meg a lény ? Miért nem megy közelebb a lényhez ? FULL HD kamerával és reflektorral lebuknának az ilyen videók ? Ezek a lények engem bántanának ha oda mennék hozzájuk ? Tud beszélni ?

[link]



2022. júl. 29. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen én a Csíííz nézése közbe gondolkodtam el ezeken,hogy most ez tényleg egy véletlen baki volt,mikor éppen valakit valamit csinálva vettek föl,vagy csak direkt meg volt játszva.
2022. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Van ami megjátszott, van ami meg tényleg elég meredek.

Van amit az ember valami véletlen folytán videóra rögzit, de van hogy arra is van értelmes magyarázat, van amire nincs.

Az alsó linkeden pl lehet valami állat faj is, főleg a világító szemek miatt mondom. Nem biztos, hogy valami humanoid lény.


De őszintén én is láttam már olyan furcsaságokat, amire nincs és nem is lehet semmilyen tudományos magyarázat és ébren voltam, nem állom volt, nem megjátszott jelenet meg semmi. Nyílván nem is volt róla videó. De egyszerűen nem is fogtam fel akkor, hogy még is mi van. Akkor sokkot kaptam. Utána meg mivel nem tudok azzal mit kezdeni amit láttam emiatt hagytam is. Felvétel nincs róla, szenzáció nem lesz abból amit én elmondok, hiszen ha valaki akár a hívők közül is picit szkeptikus simán rámondja hogy hülyeség, nincs bizonyíték.

2022. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

"amire nincs és nem is lehet"

Hát én még nem láttam olyan videót anire ezt kitudnám jelenteni.

Inkább túlzásnak hangzik.


100 évvel ezelőtt is lehetetlennek gondoltak dolgokat amire képesek vagyunk magyarázatot adni ma, illetve meg tudunk építeni.

Akkor is voltak kijelentések, mint "amire nincs és nem is lehet".


Nem jövőbeli tudást spekulálok, hanem nem kellene abszolútokba esni. Ebbe a problémába én is bele tudok esni, mint bárki más.

2022. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs tudományos bizonyíték a szellemek létezésére. Nekem is eljátszik a fantáziám néha az ilyen videókkal, de valahol a racionális énem azt mondja, hogy a túlvilágba vetett hit is csak egy önámítás az ember részéről. Tudja, hogy a vég elkerülhetetlen, azonban próbál tagadni. Vallásos lesz, érdekli a szellemvilág, kutakodik, de végül nagy valószínűséggel semmit nem talál.
2022. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!