Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa szag a szobában?

Furcsa szag a szobában?

Figyelt kérdés

Tegnap este párommal ültünk a nappaliban ès egyik percről a másikra èrezni kezdtünk egy furcsa szagot . Nem is tudnám mihez hasonlítani, mèg soha nem èreztem ilyen szagot . Büdös volt, talán olyan mintha valami rohadna vagy lábszag izzadtság ès hagyma keverèke 😅 . Nèztük honnan jöhet , másik helyiségben nem èreztük csak a nappaliban . Nem találtuk honnan jött de magától kb 1 óra alatt el is tűnt.

Olvastam hogy lehet szellem is . Más furcsaságok is voltak, pl a konyhában olyan hang mint mikor a tányèrra letesznek egy kèst , villany magától felkapcsol , egyik este azt hallottam hogy valaki nyitogatja a bejárati ajtót ami zárva volt mintha be akarna jönni , szóltam páromnak mert azt hittem betörő de nem talált senkit ès azóta ez mèg 2 szer megtörtènt .



2022. aug. 26. 05:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nyitva volt az ablak? Az alsó szomszéd lehet hűtőt takaritott
2022. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kertes házban èlünk ès nem volt nyitva
2022. aug. 26. 06:29
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ohh az úgy már érdekesebb.
2022. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

WOW. Meek oda egy puskával. Ez állati menő!

Mindenesetre amíg nem bánt, addig csak kicsit zavaró néha, oszt annyi. Ha nem félsz tőle, nem törődsz vele, valszeg egy idő után megunja. (Legalábbis nálam mindenképp így volt, bár az én kisértetem azért kevésbé volt problémás).

2022. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Szagg: Bármi lehet. Kártevő, stb.


Villany: Ajánlom egy szakemberrel nézessétek meg. Lehet zárlat is.


Ajtó: Szél, vagy valamilyen állat.


Hangok: Pl letesz valaki egy tányérra kést. Mosogatóban néha megcsúsznak az egymásra rakott eszközök, de akár szekrényben is.


Mondom ezeket nem teljes szkeptikusként.

Legtöbb esetben van értelmes magyarázat. Ha mégsem, akkor a ház minden helyiségébe szentelt víz, és feszület. Ha erre fokozódnak a dolgok, akkor pap hívása, hogy szentelje meg a házat.

2022. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Lehet természet feletti dolog is
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
a szomszéd fingott
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdezd meg a szomszédot nem-e ő áll a dolog hátterében
2022. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Negatív, rosszindulatú entitás jelenlétére utalhat. Az angyalok illata inkább édes, esetleg a virágokéhoz hasonló.
2022. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
miért lettem lepontozva? 8as vagyok
2022. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!