Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik komolyan ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Miért kéne bármit is komolyan venni?
2022. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem lehet komolyan venni. Aki 2022-ben halottlatokrol, szerelmi kotesekrol meg szellemekjarta hazakrol haluzik, kristalyokkal akar rakot es ekcemat gyogyitani, az vagy 10 eves, vagy egyszeruen buta mint egy tanyer poloska, vagy siman trollkodik (mint u.xorter es ufokurtato es f.sztudja hany idiota meg). Ha egyik sem es tenyleg elhiszi hogy Rebeka Mamo a feszbukkon leveszi rola a rontast meg rateszi a haragosara, akkor mentalis serult.
2022. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nagyon is komolyan vesszük, ezért próbálunk az igazságot tükröző és hasznos választ adni minden esetben.

Az, hogy mindez alapvetően kérdőjelezi meg a legtöbb kérdés alapfeltevéseit (és talán azzal együtt a főkategória létjogosultságát), az nem a mi hibánk, a valóság ilyen.

2022. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Én komolyan veszem,akkor is,ha kérdezek valamit,akkor is,ha válaszolok.
2022. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
A közoktatás bevezetésével már öt-hat nemzedéknek az az élménye, hogy az élet kérdéseire a tudomány ad választ. Az egészségügy, ipar, mezőgazdaság illetve bármilyen terület eredményei megérthetőek és megismételhetőek. Az ezotéria nem ilyen, így a racionalitásra építő generációk számára ez már csak idejétmúlt egzotikum, esetenként egyszerű babona.
2022. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez van sokszor a vallás kategóriában is, de itt sokkal gyakoribb.
2022. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 NTBS ***** válasza:
57%
Sok a troll.
2022. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Mert szkeptikusak, nem hisznek benne. Az már más kérdés, hogy akkor miért használják ezt a kategóriát , csak azért hogy trollkodhasssnak, legyen egy jó napjuk.
2022. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Én pont ellentétesen látom. Teljesen komolyan válaszolok és a kérdező trollnak néz. Nem csak engem, hanem másokat is.
2022. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Darius- ***** válasza:
60%

Én komolyan veszem, azért nézem.

3-4 kategoriat latogatok rendszeresen, ez az egyik.

Mas nevében nem tudok beszélni. Viszont a tiszteletet meg kell adni a kategoriat érdekloknek és nem idiotanak titulalni oket, azért mert hisznek ebben-abban, ami nem szokvanyos.

2022. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!