Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megint megtörtént, és nem...

Megint megtörtént, és nem hiszem, hogy a macskámnak orvosi problémája lenne?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__11878838-mi..



Megint megtörtént, szaladgált egész nap, kergetett valamit, hajnali egykor pedig megint fújt és úgy nyávogott, mintha ölném.

Tippeket szeretnék, mit lehet tenni, mert ha más nem marad, elviszem valahova (menhely) mert rettegek tőle.


2022. szept. 24. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Szegeny macskad... nyilvan beteg, erre te nem akarod orvoshoz vinni. Tegyel neki egy szivesseget es altattasd el. A halal is jobb neki, mint egy ilyen orult gazda, aki orultsegekben hisz.
2022. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy beteg lenne, mivel elvittem orvoshoz az első eset után, és nincs semmi baja
2022. szept. 24. 12:38
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Hőguta meg érkatasztrófa a válaszok között,hogyne..Ti valami elképesztő elb@szott hülyék vagytok,nektek nem való macska..A macska Őrzőállat,igaz nem mindegyik superman de a viselkedéséből ítélve van rajtad valami entitás amelyik időnként kerülget is,te meg ezért bünteted menhellyel..tegyél meg 1 szívességet és altasd el..
2022. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem, kibszottul nem akarom buntetni menhellyel, mivel nekem fontos ez a macska, de nem tudok mire gondolni,

mert az orvos szerint semmi baja nincs, egeszseges macska, es masra nem fuj, masra nem uvolt igy, csak ram, szoval velem van baja, es ezert tettem most ezoteria reszbe, mert mar nem tudok mire gondolni. Mindent megadok neki, tokeletes elete van, es havi egyszer megbolondul de mindenki mas a kozelebe tud menni, csak en nem, mert elborul az agya

2022. szept. 24. 13:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ennyi elmeháborodott baromságot. Elég sok cicánk volt már, különböző előélettel, személyiséggel. Eddig hármuknál volt olyan, hogy látszólag ok nélkül "üvöltve" morogva rohangáltak, mint ha kergetnének vmit, amit mi nem látunk. Az egyik ivartalanított kandúr néha úgy adta tudtunkra, hogy játszani akar, hogy játékból megtámadott. Vagy ha a lábamat harapdálta, akkor nem találta elég frissnek az ivóvizét... az egyik lány cicánk akkor viselkedett zavartan egy darabig, amikor már kezdett jobban lenni (nagyon betegen találtuk meg, kétséges volt, életben marad-e) de még nem aklimatizálódott a benti élethez. Azt érdemes végiggondolni, hogy a lakásban változott-e vmi, napirendben, szokásokban, esetleg érez-e rajtad olyan szagot (akár ember v másik állat), ami nem tetszik neki. A régi kandúrunk akkor zavarodott meg picit amikor a gyerek tipegő korú lett és már 2 lábon közlekedett :) Nem gondolnám, hogy baja lenne a cicusnak, és hülyeségnek tartom az altatást is meg azt is, hogy meg kéne szabadulni tőle. Azt is érdemes végiggondolni, hogy pl az étrendjében volt-e változás, ők is lehetnek érzékenyek sok mindenre.
2022. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5 vagyok megint, most olvastam az utolsó kommented. Azt írod havi 1x bolondul meg. Vmiért azt sejtem lány vagy. Nem függ össze esetleg a cica őrülete a havi ciklusoddal? Ilyenkor ugye az ember szervezetében is tombolnak a hormonok, más a kisugárzás, szagok stb, amit mi talán kevésbé érzékelünk. Csak plusz egy tipp.
2022. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Semmi esetre sem altatnam, illetve aki azt javasolja, az biztos tudja, hogy indok nelkul nem altatnak allatot, szoval nincs “eutanazia” csak ugy hasrautesre.

Nekem az egyetlen problemam az, hogy ha ez megtortenik, akkor mindig en vagyok az ellenseg a semmibol. Mint ma hajnali 1-kor egeszen addig, mig el nem mentem otthonrol, de mig otthon voltam, addig ez ment. Semmi valtozas nincs, tegnap masfel orat jatszottam is vele, hogy elfaradjon, mellettem aludt, bujt es egykor meg mar visitott es fujt. Minden nap ugyanaz a rutinunk is, nem kap kevesebb etelt, sosem felejtem el megetetni/itatni, tenyleg szeretnem, ha mindenki megertene, hogy nem feltetlen hiszek ebben az egeszben, de nem tudok masra gondolni, olvasgattam a temaban miutan valaki mondta, hogy ez is lehet a hatterben. El fogom vinni orvoshoz megegyszer, es nem a menhely a legelso otletem, nem akarom a menhelyet, nem jatekbol ugrik nekem, az tudom, milyen, mert szokta csinalni, de megoldast akarok erre talalni. Fel a macska valamitol, oson behuzott farokkal ilyenkor, latom rajta, hogy remeg, es nem tudom, mitol

2022. szept. 24. 14:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindig “kikeruli” ez a menstruaciomat, mar reg nem menstrualok, mikor ez tortenik
2022. szept. 24. 14:02
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt persze lehülyézni a másikat, de a macskák spirituális lények. Látják, érzik, a szellem világot. Érzik a másik síkot, entitásokat. Nemhiába tisztelték őket az ókori Egyiptomban Istenként.
2022. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, szóval vagy rajtad van egy szellem, vagy a lakásban. Mindig ugyanabban a helyiségben csinálja ezt, vagy máshol is?
2022. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!