Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhet olyan, hogy az egyén...

Létezhet olyan, hogy az egyén öntudatlanul eladja a lelkét a sátánnak?

Figyelt kérdés
Tehát, ha pl cselekszik valamit, de nem olyan céllal, hogy eladja a lelkét, akkor is lehet az a következménye?

2022. szept. 26. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Menj és fuss egyet, aztán menj el önkéntesként segíteni valakiknek. Ezek megvédik a lelkedet a sátántól, garantálom.
2022. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Ártalmas befolyás alá lehet kerülni szándékod ellenére is, de kizárólag önszántadból tudsz bármit is felajánlani. Az csak tudatos döntés lehet. A lelked azonban kivétel. Azt még tudatosan sem tudod eladni, hiszen nem te rendelkezel vele.
2022. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan a démonokkal kapcsolatos gondolatok foglalkoztatnak, akkor valószínűsíthető, hogy az előző inkarnációdban volt valamiféle megegyezésed (interakciód) velük. Szerintem ezt kellene valamiféleképpen megértened és feloldanod magadban.
2022. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3. Szerinted hogyan lehet azt megcsinálni (megérteni, feloldani)?
2022. szept. 27. 11:57
 5/10 A kérdező kommentje:

#3. Te meg tudod azt nézni egyfajta meditatív állapotban? Azt, hogy milyen kapcsolatba kerültem démonokkal előző inkarnációmban?


#2. Vagy te, Grimfox?

2022. szept. 27. 12:09
 6/10 A kérdező kommentje:
2022. szept. 27. 12:57
 7/10 Grimfox ***** válasza:
Én nem tudom megnézni. Igazából hitelesen senki sem tud visszanézni mások előző inkarnációiba. Viszont a legegyszerűbb megoldás szerintem az, ha teljesen elszigeteled magad a démon, és ártó szellem témától. Megeshet, hogy előző inkarnációban volt közöd démonokhoz, de ebből az esetleges kapcsolatból csak a karma kerülhet át ebbe az inkarnáciba, a démonok befolyása nem. Arra, ami az emberből reinkarnálódik a démonoknak nincs befolyása.
2022. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint.


Részben a tudatosság segíthet neked, vagyis (ahogyan Grimfox is írta) szigeteld el magad a témától és a figyelmed fókuszát (ezzel pedig a teremtő erődet is) pozitívabb dolgok felé fordítsd.


Azt is tudatosíthatod magadban, hogy ha nem akarod, akkor nincs hatalmuk feletted.


De talán hatékonyabb, ha megfigyeled magadban azt, hogy amikor rájuk gondolsz, az milyen érzést vált ki belőled. Ha ezt az érzést sokszor felidézed (miközben tudatosan rajta tartod a figyelmedet), akkor az intenzitása egyre csökken, míg végül teljesen megszűnik majd.

2022. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az instrukciókat! 👍
2022. szept. 27. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, aki a Fideszre szavaz, azzal ez megtörténik...
2022. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!