Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kezdőként kipróbálni a szellem...

Kezdőként kipróbálni a szellemvadászatot?

Figyelt kérdés

Elhagyott régi temetőkben, régen elhagyott házakban, kórház vagy ravatalozó éjszaka és hasonló.


Hasonlóan mint néhány szellemvadász:

- Witch Hunter

- Tim Morozov

- Dark Ghost

- Paranormal point



2022. okt. 4. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezek kb ennyire valóságosak.


https://www.youtube.com/watch?v=PEPMfC_VBGA


Ha szellemekkel akarsz foglalkozni ennél komolyabb dolgokat kell művelned. Szóval csak nyugodtan úgyse történik majd semmi. Max valamire azt állítják biztos az volt és kész.

2022. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nyugodtan csináld. Legalább kicsit kiszakadsz a számítógép elől és nem is unatkozol.

Szervezz be egy-egy embert. és úgy még jobb a móka.

2022. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is jópofa dolog. Csak vigyázz a birtokháborítással, meg a csövesekkel ha belevágsz.
2022. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Kezdésnek a lillafüredi szikla bunkert javaslom. Ott már történtek megmagyarázhatatlan dolgok.
2022. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
98%
Csinalhatod persze, de soha nem egyedul. Mindig legyen valaki melletted!
2022. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Grimfox ***** válasza:
71%
Temetőben, ravatalozóban nem nagyon találsz ilyesmit. Aktív kórházban talán, de rég elhagyott kórházban minél régebbi, annál kisebb eséllyel. Régi házakban sem valószínű. Olyan helyeket kell keresni, ahol sokan haltak meg természetellenes módon, vagy például notórius öngyilkos pontokat. Persze nagyon rossz ötlet, főleg ha fogalmad sincs hogyan védd meg magad az esetleges ártalmaktól.
2022. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Csak össze ne fosd magad, mert nem olyan vicces ez, mint gondolod.
2022. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Van bármilyen konkrét bizonyíték hogy ezek a “szellemvadászok” valaha tényleg találtak szellemet?

Eleve mi az a szellem, mikor elvileg a lélek nem tud itt maradni?

A szellemed meg te magad vagy amíg élsz

2022. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8 Ezekbe a videókba eddig csak mozgó bútorokat, magától becsapódó ajtókat meg egyszer valami a levegőbe emelte a srácot és fojtogatta.

De igazi jelentést még nem láttam.

2022. okt. 4. 14:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl ijestő ezt nehéz lenne bírni idegileg én biztosan összeroppannék idegileg és biztosan sokan még rajtam kívül szóval csak akkor ha tényleg van vér a pucádban.
2022. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!