Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol van kísértet ház, kastély,...

Hol van kísértet ház, kastély, Tolna, Fejér megyében? Akit érdekel a téma és benne lenne "szellemvadászatban" keressen meg! 18+

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj végig a Sárbogárd-Baja vasútvonalon. Szinte bármelyik megállóban szállsz le, az állomásépület tökéletes kísértetház. A szedresi volt a legdurvább, oda egyszer el is akartam menni, de sajnos azóta ledózerolták.
2010. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
"Szellemvadászat"?Gratula!Azt úgy hívják idézés!:P
2010. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szellemvadászok vannak , látom vágod a témát. Ghost hunters! Nem idézni akarom, isten ments! :D
2010. dec. 13. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Én jelentkeznék :) (nem baj ha van 1 kis mellékjutattás )


Egy arab fiú :)

2010. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szolgálatra jelentkezem tábornokom!

hőkamerában lehet tudok segíteni a vadászathoz.

26/f

2010. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akik eddig jelentkeztek :

Merre laktok?

2010. dec. 14. 10:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Budapest


Arab

2010. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
HUUUU elviszel könyi Debrecenben lakom 12 éves vagyok de jól bírom a kiképzést lécci viszek zseblámpát ha érdekel küldj e-mailt:n.arpi24@gmail.com vigyélel huuu
2010. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

helyet az nemtudok mondani neked de szivesen elmennék és kipróbálnám a szellem vadászatot

emailcím:999pred@citromail.hu ha gondolod irj

2010. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pusztavám után található a bányák környékén a Vörös Klastrom. Régi bencés apátság, ma már csak romjai vannak, egy férfi őrzi, na onnan aztán hihetetlen mennyiségű megmagyarázhatatlan dologról mesélnek. Az őr is, és az ott járók is. Nem tudom mennyi valóságalapja van a dolognak, de, ha valóban ilyesmire készültök, szerintem a pasas simán belemenne, mert ő is nagyon fújja a témát. Egyébként nem látogatható a hely általában.
2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!