Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak itt köztetek vámpírok?...

Vannak itt köztetek vámpírok? Esetleg ismertek olyat aki az?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Én egy Hecata vámpír vagyok. Nálunk úgymond családi örökség a dolog. Ha kérdezni akarsz, akkor hajrá!

2022. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. Az nem valami könyvbe van?
2022. nov. 27. 15:14
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretem a véres hurkát az számít? Májas se rossz, de csak ha nincs véres.
2022. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Energia vámpír is játszik?
2022. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
De, egy könyvben van. A valóság hiteltelenítése, és a dezinformálás általi manipuláció egy remek módja az emberek sötétben tartására. Ez nem csak a mi modus operandink. Az emberi szervezetek is rendre ezzel a módszerrel terelik el a figyelmet a számukra kellemetlen igazságokról.
2022. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Én vámpírvadász vagyok. Ha vannak itt, légyszi rám is írjatok.....címmel, plz.
2022. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Energiavámpírok nem... Abból van erre elég XD
2022. nov. 27. 15:46
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Naaa, a véres hurkát én akartam írni :)

Hogy olyankor vámpír vagyok, de megelőztek.

2022. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
8 Hurka vagyok, ne búsulj, engem a pilóta keksszel előztek meg a múltkor a ballagási ajándéknál. Egyszer hopp máskor kopp :D
2022. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vámpír vagyok! Persze ezt nem fedhetem fel senki előtt! Beetettem mindenkit azzal hogy fényérzékeny vagyok. Hogy ez egy ritka betegség. Otthonról dolgozok. Gondosan kiválogatom az áldozataimat, ártatlanokat nem bántok. Leveszek tűvel annyi vért, amennyitől még nem omlik össze az áldozat szervezete. A hiedelem szerint a fogaimat kellene használni, de úgy feltűnő lenne, és ha úgy szívnám nyakból, a friss meleg vért, akkor nem bírnám abba hagyni és úgy meghalna az áldozat. Persze ilyen is volt már párszor. De már inkább modern eszközökkel oldom meg. Nem hiányzik a feltűnés ugyebár.
2022. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!