Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Baráti társasággal idéztetek...

Baráti társasággal idéztetek már "szellemet"?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott a semmiből így éjjel fél 3-kor hogy milyen hülyék voltunk régen barátaimmal. :D

Hárman voltunk lányok és csináltunk egy amolyan boszorkány táblát betűkkel stb

És neten néztünk "útmutatót" hogy kell idézni. Emlékszem akkor tök para volt, behúztuk a sötétítőt (mert nappal volt) gyertyákat gyújtottunk és végig csináltuk a "szertartást" a végén meg becsukódott az ajtó és szidtuk egymást hogy ez hülye ötlet volt. :D

Hasonló élmény? Jó nosztalgiázni.. mikor az élet még csak ilyen hülyeségekből állt gyerek fejjel



2022. dec. 16. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj, hogy te egy ilyen veszélyes dolgot játéknak fogsz fel és elrötyögsz rajta, mint gyerekes hülyeségen. Istenem, adj észt a hiánnyal küzdőknek...
2022. dec. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem ész kérdése. Fiatalok kísérleteznek, játszanak, mi a baj ezzel?

Talán tanítja a tudomány hogy a szellemidézés rossz? Tanítják a suliban?

Az hogy te tudsz-gondolsz valamit a témáról -amiről egyébként mások egész mást tudnak-gondolnak- az nem jelent semmit.

A szellemvilággal szórakozni veszélyes, de ezt honnan kellene tudnia ég normális, intelligens embernek, mikor gyerekkortól azt tanítják itt Magyarországon, hogy nincsenek szellemek?!

(Jó, mondjuk azt is mondják hogy Orban nem lop, de ezt hagyjuk)

2022. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Pedig igaza van az 1-esnek. Ez veszélyes játék. Utat nyitsz egy másik világ felé és nem tudod ki lép be. Lehet Hitler, Sztalin vagy maga a Sátán és ránkrobbantja Putyin atombombáit
2022. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
🙄😳😩😂😅🤣🤪😜😤🙄
2022. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ilyeneket írkáltok és én vagyok hülye :D


#2 tetszett amit a végén írtál :D és igazad van amúgy



Ez nem egy komoly hangvételű kérdés volt részemről csak kíváncsi voltam mások is csináltak e tiniként ilyen kis hülyeségeket... Ha olyan egyszerű lenne előidézni egy entitást akkor kurv4 nagy sz@rban lennénk úgy kb ezen az egész bolygón.

2022. dec. 16. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező. Most gondólj bele, ha valóban sikerül egy démont vagy neaggy Isten a Sátánt is megidézned. Szerinted ha az elszabadul a bolygón ráadásul pont most a szankciók, ukrán háborúk közepette. Mit fog az csinálni az emberiséggel?
2022. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jézusom itt csak megsavanyodott emberek vannak? :D
2022. dec. 16. 11:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, én is itt vagyok. :D

Kisgyerek korunkban mi is szórakoztunk ilyenekkel, sosem lett belőle semmi érdekes.

Sajnos most felnőtt koromra, már idézni sem kell őket.

2022. dec. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Örülök neked :D hogy érted hogy már idézni se kell őket?
2022. dec. 17. 03:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jönnek maguktól, ha kell, ha nem. :D
2022. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!