Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egy démon (vagy több)...

Ha egy démon (vagy több) megígér valamit, azt be is tartja? ⤵️ több.

Figyelt kérdés

Démonok megszálltak valakit. Ahhoz, hogy leszálljanak az illetőről, nagyon nehéz feladatokat, feltételeket szabtak.

Ha az illető meg tudja csinálni a feladatokat, akkor a démonok betartják az ígéretüket és felhagynak az ember megszállásával?



2022. dec. 22. 05:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem, a démonok inkább ezt csinálják:


https://www.youtube.com/watch?v=hNsKKAfbCzc

2022. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Mi ez a mese mar

Megint

2022. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Te minek írsz, ha semmi értelmeset nem tudsz hozzászólni?
2022. dec. 22. 07:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jo demon nemcsak igerget, be is tart.
2022. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Most arra utalsz, hogy vannak a kakodémonok és a másik csoport? (Az ő nevük nem jut eszembe.)

De a kérdés az ártó démonokra, a kakodémonokra vonatkozik.

2022. dec. 22. 08:47
 6/17 Grimfox ***** válasza:
89%
Ha tényleg megszálltak valakit, akkor érdekük volt, hogy így tegyenek. Nem fognak lemondani valamiről, amihez érdek fűz őket, mindaddig, amíg nem kényszerülnek rá külső behatás miatt, vagy nem találnak alkalmasabb prédát.
2022. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Laylah ***** válasza:
31%
Ha megszállnak valakit, akkor az illető tudata is kikapcsol, így max másokon keresztül vagy írásban, hangüzenetben vagy videóban tudnak kommunikálni a megszállottal. A démonok egyébként érdekek mentén működnek, üzletelni lehet velük úgymond, más nem nagyon érdekli őket.
2022. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy azt hidd... tegnap egy démon tarhált tőlem a Blahán egy cigit, azt mondja tesó eskü visszaadom csak buszjegyre kell, és szerinted visszaadta? Azóta is a Volánt járom, hogy hol a cigim.
2022. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert még nem találkoztam vele.
2022. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

érdekes h most tett fel valaki ilyen kérdést. én már 9 éve sátánista vagyok. mindig csak ígérgettek mindenfélét maga Sátán és sok Démon. pont most hagytam fel mindennel és egy ördögűzős weboldalt kezdtem el.


sohase tartják be amiket ígérgetnek, hiába dolgozol nekik látástúl vakulásig. tapasztalatból írom. pedig tényleg nagy Sátánistának számítottam. de elég volt!

egy év alatt 3 dioptriát romlott a látásom, mert annyira dolgoztam nekik. mit kaptam cserébe? üres ígéreteket h szép álmaim lesznek, testkivetülés, kundalini felemelkedés, gazdagság, egészség, tökéletes látás. érdekes h pont mindig az ellenkezőjét kaptam meg.



senki ne higyjen Sátánban és a Démonokban!!!

2022. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!