Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek a tünetek okozhatnak...

Ezek a tünetek okozhatnak nagyon erős démoni megszállást? A többi információt lent olvassátok.

Figyelt kérdés

Random eszméletvesztés


Kontrollálhatatlan mozgások(járáskor hol hátra,hol előre)


Tudathasadás


Folyamatos izzadás


Irtózás a templomoktól, kereszttől


Átlagon felüli fizikai erő


Idegen vagy érthetetlen nyelven való hörgés


Betorzult tekintet


Hányás


Csökkent vagy felerősödött fájdalomküszöb


Emlékezetkiesés


Folyamatos káromló gondolatok, megnyilvánulások


Szóval nekem még durvább,sajnos olyan sátánista lánnyal voltam kapcsolatban,akiről nem tudtam,hogy tud démonokat küldeni rám...Komolyan mondom..


Már 12 éve kb szakítottam vele,mert egyre agresszívebb lett+ragaszkodóbb...Amivel nem is lett volna gond...Csak azzal,hogy nagyon ért a sötét mágiákhoz,boszorkánysághoz,okkoltizmushoz,és arra is,hogy romboljon engem egy olyan démonnal,aki aztán nem tréfál...


Pl a hörgése borzasztó,még hallani is,az a mély,dübörgő férfi hang,hányás,rántagózás nagyon erősen,de minden testrészem,és próbál Isten ellen "terelni",nekem nagyon erős a hitem,de pl mikor megszállás alatt vagyok,nem emlékszem semmire...A fizika erőm+a démon ereje nagyon dúrva,és szinte majdnem minden napos...Ráadásul mindig egy időben,vagy vacsora előtt vagy után..Bármikor..Ez a megszállás annyira kimerít,hogy csak na,amit órákon át tartó rángatózás,hörgés miatt nem is csodálok...


Szóval a fájdalomtűrő képességem is hatalmas..Rájöttem,hogy anyumra,mamámra,apukámra rátámadtam megszállás alatt...Nem is kicsit...Hiába szóltak rám,hogy hagyjam abba,mert kinyírsz,attól még erősebb lett...Szüleim kiabáltak,hogy segítség,én meg mondtam teljesen más hangon,hogy nincs segítség,nem kell,szóval borzalom..


Számomra nagyon furcsa,hogy ezt szinte csukott szemmel csináltam..És nem is emlékeztem rá,csak annyira,hogy tiszta víz voltam..Azért szerintem ez már árulkodó jel..Pl amikor enni próbálok,hol előre lök valami,hol pedig hátra...,és az összeesések is...Hányás is,fájdalommal...A rángatózás miatt,az ima nem igazán segít,nekem nagyon erős a hitem Istenben,de félek,hogy mi lesz még?


Nagyon szeretném megoldani ezt,hogy végre békés hangulatú legyek,ne pedig ilyen...Sajnos a démon mindenhova követ...Szóval hihetetlen,és exem szerintem rombolja a templomokat is..De a szöveg,ami ki van írva nála rockerek.hu-n borzalmas...Privátban leírom...Olyanok kérem ne írjanak,akik azt írnák,hogy nem léteznek démonok...Nem szórakozásképpen/unalomból raktam ki a kérdést.


Akkora erő szokott bennem lenni,hogy az valami hihetetlen...Szemfelakadás,elsápadás,gonosz nézés egy pontba,saját magamon nem tudok úrrá lenni...Szerintetek ez micsoda?


Nagyon komoly dolgok azt tudom,de legyetek szívesek olyan tanácsokat adni,ami értelmes,és nem csak kötöszködni akartok,én élem át,majdnem minden nap,nem kívánom senkinek..


Ráadásul a volt exem sátánista+anyukája is...Akit érdekel,privátban,amire emlékszem,leírom neki,köszönöm szépen az értelmes válaszokat.


Sajnos ez nem hazugság..(az a személy tudja alegjobban,aki hasonló szituban járt)És nem is vagyok "gyagyás"...Remélem csak normális válaszokat kapok majd,hiszen az oldal azért van,hogy segítsünk egymásnak,ne veszekedjünk.



#tünet #démon #támadások,hörgés,fizikai erő #sátánizmus,okkoltizmus,sötét mágiák,boszorkányság #hányás,eszméletvesztés
2022. dec. 8. 18:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerelmi kötés+átok köztünk lemaradt,(átok megtörése)
2022. dec. 8. 18:24
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban démon “szállt” meg. Akkor roppant rizikós a kiűzése. Sajnos itt nem csak egy megfázásról van szó, amire be veszek egy fájdalom csillapítót és elmúlik/eltűnik.

Elsősorban azt ajánlom hogy kezdj egy templomba járni, és próbàlj meg nyitni Isten felé.

Vegyél keresztet, és rakd ki a szobádba. Hátha megunja a démon a szenvedést és elmegy. ( egy próbát megér)

Ha nem megy, akkor vegyél egy sósfürdőt, bár a szentelt vizes fürdővel jobban járnál.

Ha így sem megy, akkor keresd fel a lányt, és próbáld meg meggyőzni hogy küldje el. Ha bele is megy a dologba, ne számíts egy egyszerű és rövid folyamatra. Ha esetleg mindezek ellenére, nem menne a dolog, és a lányt sem tudod meggyőzni, akkor már csak egy választásod maradt, egy pap.

Maga a pap nem végezhet ilyen szertartást, és elégge hosszú procedúra, annak a folyamata hogy egyáltalán csak be bizonyítsák a démon létezését ami benned él, és az egyház engedélyére is sok időt kell várni, hogy egyáltalán komolyan vegyék az ügyet. De sikerülhet.


12 éve szakítottatok, eddig is benned élt? vagy most jött elő?

2022. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benned negatív erő irányában, akkor elvileg hatástalan bármilyen negatív praktikája. Sőt, még vissza is csap.
2022. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2.Ha valóban démon “szállt” meg. Akkor roppant rizikós a kiűzése. (Igen tudom sajnos),nagyon durva dolgokat csinált velem,és ma is,2-szer,az ereje borzalmas..

Elsősorban azt ajánlom hogy kezdj egy templomba járni, és próbàlj meg nyitni Isten felé. (Ez is megvolt,édesapám sajnos meghalt,ott voltam a gyászmiséjén,semmi gond nem volt,felkészültem,mondtam annak a valaminek,hogy te Isten házába nem jöhetsz be,folyamatosan néztem Jézus hatalmas szobrát,és nagyon sírtam,még férfi fejjel is :(..


Vegyél keresztet, és rakd ki a szobádba. Hátha megunja a démon a szenvedést és elmegy. ( egy próbát megér),Nyakamban van egy gyönyörű arany kereszt,+ van egy zöld rózsafűzérem is,amit egy nagyon kedves ismerősömtől kaptam.


Igen,van egy pap,nagyon tud,és nem fél attól,aki bennem lakozik,tud mindent,nem pánikol be,pedig ő is tudja,hogy nem semmi az a valami bennem...Most még durvább lett,az a baj,csak nem tudom,hogy mitől,lehet attól,hogy apum meghalt..és még érzékenyebb lettem lelkileg.


Nem szeretném felkeresni az exemet,mert félelmetes a rockerek.hu-s profilja,nomeg az utolsó mondat amit írt...Ha megengeded holnap elküldöm,és meg tudod nézni,én már réges régen megtértem,nem vagyok sem ateista,sem sátánista,csak imádom a metált,úgy mint régen.Viszont a black metal-t(fekete metal) azt nem...exem meg azt hallgat...Nagyjából ismerek is párat,majd te is meglátod.Kb ha jól emlékszem,akkor festette ki magát black metalosra,mikor szakítottam vele...Nálam csomó betegség,nála is...Sőt bátyjánál is...


2008-ban kezdődött,de akkor még fiatal voltam,14 éves,és akkor kezdődtek a tipikus tünetek,hideg levegő,hanghallások,láz,hallucináció,függönymozgás,pedig nem ment a fűtés,szellemek látása,de az agresszió már itt is volt...De nem ennyire...Most meg aztán brutális...4-en kellenek,hogy ha ilyen van,mármint lefogni,engem nem nagyon érdekel,meddig fog tartani mire kiűzik,bármit kibírok a cél erejéig,nekem az a célom,hogy végre boldog legyek,és vidám,nem pedig ilyen "vadállat",ha fogalmazhatok így)


14,15 évesen az exem anyuja azt mondta,hogy ez a vmi velem jött,18 éves öngyilkos fiú szelleme,elég sokáig tartott kiűzni,akkor még élt apum,hazaért az anyuka lánya,és azonnal belém szeretett...Gondolom anyuka intézkedett...Mert voltam náluk 3 napig,otthon sem volt,csak mi 2-en,meg a bátyja..


Hála Istennek én megtértem,de nagy nehezen...Ő nem,és sztem nem is fog,majd látod,ha megengeded,amit kértem.Ott minden kiderül.

2022. dec. 8. 23:24
 5/15 A kérdező kommentje:
3. exemnél jöttek elő furcsa betegségek,nem beszélek vele,de elmesélte,még annó....
2022. dec. 8. 23:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen sötét praktikákkal próbálkozik, az nagyobb bajban van.

Akire meg hat, az valamilyen mértékben behívja magához.

Ő is negatív.

2022. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6. Igen,nagyon igazad van.

Valamiért rám "hat",pedig sohasem hívtam be,aki tudja és ismer,az tudja,hogy mindenkivel nagyon kedves vagyok,még azzal is,akit nem ismerek.

2022. dec. 9. 10:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem omlik össze az életed tőle, ha normális ember vagy.

A jó emberről lepattan az ilyesmi. Inkább a rosszakaróra száll vissza.

Sajnos ez nem mindig tudatosan történik, ha valaki ilyen hatás alá kerül.

A benned lévő sötétséghez tud kapcsolódni és azt erősíti.

2022. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szirty ***** válasza:

"Ezek a tünetek okozhatnak..."


A tünetek következmények, nem okok.

2022. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem kéne annyit drogozni
2022. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!