Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hugom 11éves és minden éjjel...

Hugom 11éves és minden éjjel a szekrényemről elveszi a megszenteltt rózsafüzért.És azt mondta 22 óra elött el kell aludnia meg kérdeztem tőle milyért? Azt felelte látta az ördögöt az álmába és mikor kinyitotta a szemét akkor is látta. Lehetséges ez??

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 01:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mondtam neki csak egy rossz álom volt. Azt felelte este 22 órakor kezdődik jönnek. Kérdeztem kik? Azt mondta nem tudja de fél tőlük azt mondja este tíz óra után a szeme előtt foltokat lát mintha valami menne ott vagy valaki.



Nagyon fél takaró alá búj.

És csak a rózsafüzérrel mer elaludni és minden képp lefekszik aludni már nyolc vagy kilenc órakor anyáéknak még nem szoltam

2022. dec. 28. 01:50
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Megint horrorfilmet néztél? Beszéld meg vele.
2022. dec. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ludicrousSpeed ***** válasza:
60%
Majd kinövitek, remélhetőleg...
2022. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Viccből öltözz be ördögnek, 21:59-kor menj oda hozzá, szedd ki a kezéből a rózsafüzért, majd kezdj el tapsolni és hörögni. Vedd fel az egészet, YouTube-on híres leszel 😉
2022. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Én meg azt kérdezem tőled: "milyért" a húgod a lányod?
2022. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Kamu kérdés.
2022. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ilyen bolond degenerált embereket ami ti vagytok még nem láttam 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Kamu kerdés. Akkor a hugod a lányod vagy mit írtál stb.....
2022. dec. 29. 10:25
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
7 - Na akkor ennek fuss neki ismét, de ezúttal úgy, hogy a magyar nyelv szabályai szerint értelmes mondat kerekedjen belőle :D
2022. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
62%
Ha még aktuális a kérdés (remélem megoldódott), olvass utána az alvásparalízisnek, lehetett az. Talán így meg tudod nyugtatni. Hasonló koromban volt egy nagyon ijesztő élményem, de később megtudtam, hogy nem komoly, alvásparalízis volt.
2023. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia igen elvitte anya orvoshoz neki is az volt szilvezter után két nappal órdítva kellt fel. Álmodot ès kinyitotta a szemèt ès mèg mindíg látta azt a valamit. Mèg nyugtatótis kapot mert nagyon zaklatott volt bent is tartották. Ott volt egy fiú 17éves és ő 10èves kora óta küzd ezzel. Elvileg nagyon rossz ilyesztő.
2023. jan. 10. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!