Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az erdok szelleme kepes...

Az erdok szelleme kepes megjelenni pl egy allat alakjaban? Hogyan nevezik ezeket pl azt hiszem a japan kulturaban jelen van.

Figyelt kérdés
Ma setaltunk egy tonal nagyon nagyon messze mindentol es egy kedves macska odajott hozzank es vegig velunk volt es dorgolozott. Nyilvan csak egy random macsek volt de olvastam errol h a terulet szelleme belebujhat egy ilyen macsek borebe h kiserjen minket.
2023. márc. 17. 10:41
 1/6 Grimfox ***** válasza:
28%
Az erdei szellemek nem igazán öltenek fiziai testet. Ha pedig egy terület szelleméről van szó, az sok esetben nem egy testtel bír, hanem maga az erdő a teste. Nem szükséges belebújnia egy fizikai testbe, hogy kísérjen, mert a területén mindenütt jelen van. A megszállás is értelmetlen, pont emiatt.
2023. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom en viszont valahol olvastam ilyet h pl egy róka meg ilyen alakokban megjelenhet
2023. márc. 17. 12:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan is volt h amikor besetaltam egy erdobe egy gyonyoru oriasi pillango ramszallt es kovetett folyamatosan es annyira random volt hogy erre is gondoltam rogton h a terulet igy udvozolt.
2023. márc. 17. 12:05
 4/6 Grimfox ***** válasza:

Ritkán foglalkozok szellemekkel, de az erdő, és az erdei szellemek ez alól kivétel. Ha az erdő üdvözöl, azt nem állatok, vagy más látható formában veszed észre, hanem érzésként. Nem érzel ellenállást, amit az erdő az olyan emberek ellen támaszt, akik nem oda valók. Olyasmi érzés, mint amikor olyan helyre mész, ahol szívesen látnak. Kevésbé érzed magad fáradtnak, még ha sokat mész is, és a terep nehéz, olyan helyeket találsz, amik érdekesek számodra, és így tovább. Ha az állatok kényelmesen érzik magukat a közeledben, az inkább a fentiek mellékhatása. Nem vagy fenyegetés, biztonságos téged megközelíteni. Én is találkoztam már őzzel, és nem menekült el, alig tíz méterről néztük egymást, majd egy percig. Aztán elsétált. De az csak egy egyszerű őz volt. Csak nem volt oka félni.

Ez az erdő, mint a "terület szelleme" hatása. Az egyéni, kisebb szellemeket csak akkor veszed észre, ha figyelsz, és tudod, hogyan kell. Vagy ha ők maguk akarják, és erőfeszítést tesznek.

2023. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van baj.
2023. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fejben dől el.


Mint a helyesírás.


Vagy annak hiánya.


Mi az az "erdok"?

2023. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!