Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természetfeletti lények...

Természetfeletti lények irányításával visszatudnátok hozni exet? Csak az írjon, aki meg is csinálja!

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megtartani tudok, mégpedig úgy, hogy épeszű vagyok és nem természetfeletti lényekre bízom a kapcsolatot.
2023. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lucifer-666 ***** válasza:
22%
Vannak ilyen alkalmazások. Hiába törölted a lomtáradat.
2023. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vissza, a cukrász tanfolyam angyala, a steak-man, és a Rubint Réka segíteni fog.
2023. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint a halalból vissza? Nem lehetséges. Vannak szerelmi kötések, de minden karmával jár. Ha nem akar visszajönni, nem kényszerítheted, hatalmas sz.rba kevered majd saját magadat is.
2023. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lol próbálj csak meg irányítani egy természetfeletti lényt xd amit te irányítani tudsz mert erősebb vagy nála, nem tudja visszahozni azt amit te sem tudsz megoldani. Ami meg képes lenne rá nem tudod irányítani mert erősebb nálad és max kapsz a fejedre mert megpróbáltad csicskáztatni.
2023. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hogyan lenne ez kivitelezve?

Kigyúrt, kopasz démon vigyázzba vágja magát a parancsodra és elnyargal az exedért, hogy a grabancánál fogva az ajtód elé rángassa. Jó sztori lenne, de sehogy sem látok rá reális esélyt.

2023. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A hangya vissza tudja hozni a más hangyák által elvitt zsákmányt az emberek irányításával?
2023. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én megcsinálom. Százezret kérek előre.
2023. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!