Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az ablak üvegben vagy az ajtón kívüli lépcsőn láttok egy-egy gyorsan elsuhanó árnyékot? Sőt érzed is a jelenlétét és hat rád egyfajta reuma. Láttam egy kéz, ami nyúlkál előtted és alak bámul be rád, szinte aligha hallható.

Figyelt kérdés
Amint láttam az árnyékot elhaladtam mellette és a hátsó üvegajtóban szinte két árnyék gyorsan haladt el mögöttem. Szinte egyfajta hideg érzet is elkapott.De az benne a pláne, hogy lassan halványodott el a tükörben az árnyék. Volt egyfajta kis fényjelenség is. Ezek vándor szellemek lehetnek?

2023. ápr. 28. 02:04
 1/9 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 28. 02:14
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából közelről megvizsgálod az árnyékot közelről az adott pillanatban és láttod is kirajzolodni az arcát,majd későbbiekben néz rád. Elég érdekfeszítő, ha már egy ház fel van szentelve.
2023. ápr. 28. 02:18
 3/9 A kérdező kommentje:
De az érzés, amikor megláttod mintha forogni kezdene benned valami. De érzed itt most az agyad nem kapcsolt át képzelgésekben.
2023. ápr. 28. 02:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Sőt még mi több, mozgásokat is lehetett hallani. Egyfajta suhanás, ami megakarna közelíteni.
2023. ápr. 28. 02:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen,igen.
2023. ápr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor még nem érti az ember, hogy mik lehetnek, azok a hirtelen magától való tárgyi mozgások a házban.Mozgó tükör a falon stb, kitört ablak amin meglátszik egy ismeretlen újjlenyomat és ráadásul valami elvízesedet. Szinte a házban akkor nem is volt kereszthúzat.
2023. ápr. 28. 19:04
 7/9 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy tv is üzemelhet úgy mint egy EVP detektor. Néhai alkalommal észreveszem, hogy az új LED TV mintha átváltana fehérzajra pár apró kicsiny másodpercre. Pedig hol ott ez a Led tv nél lehetetlen.,mert manapság gyárilag sem képes egy integrált processzor fehérzajzt az adott frekvencián előállítani.Tehát mellékletesen ha nincs a hálózati forrásból jel, akkor standardan van.
2023. ápr. 28. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:
De ez hogy abban pillanat is találtam pár vízcseppet ok nélkül tv előtt, pedig tv hez közel már nem teszem a poharat, mert nem akarok itthon több tízezer forintért javítani. Ráadásul azt vettem észre, így az a pár vízcsepp is fekete lenne és mintha ellehetne sodorni.Mintha por lett volna. Pont az a vicc éjjelente a szék meg magától mozog a tv előtt. Szinte biztos, hogy nem volt poros semmi.
2023. ápr. 28. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínait nem fordítani jól internyet.
2023. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!