Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi rejtőzik a föld belsejében?

Lucifer-666 kérdése:

Mi rejtőzik a föld belsejében?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 27. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Mondtam, hogy tarts rendet a lakásodban!
2023. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Grimfox ***** válasza:
89%
Egzotikus halmazállapotú nehézfémek, főként vas, és nikkel.
2023. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Bár a nyomás ott hatalmas lehet. Van esély rá, hogy élőlények élnek odalent, mégpedig olyanok, amik kibírják azt a hatalmas nyomást. Ahogy a tengerben is kibírják a hatalmas nyomást.


Olvastam régen, a Mel's Hole-ról.


https://www.youtube.com/watch?v=gDZN3qV0UQE


Amit megjegyeztem a történetből, hogy valami tumor szerű lény egy halott állatba költözött, majd akié volt az állat, azt követni kezdte, és elkezdett egy lyukat ásni a háza alatt. Bár ezt a történetet, nem igazán ilyen formában találtam meg, miután újra elolvastam.


Ez bár egy legenda, mégis, ha belegondolunk, még senki se bizonyította az ellenkezőjét, ha jól tudom.


Ha összefüggéseket keresünk, végül is találhatunk. De túl sok lehetőség van, így pedig bizonyíték nélkül, hiába is próbálkozunk, csak találgatás lesz a vége.


Szóval, mint végső válasz, talán van olyan sejt, vagy élőlény, ami kibírja azt a fajta nyomást, és hőmérsékletet, majd az él odalent. Kitudja, talán a földelcsuszamlások se annyira véletlenek.

2023. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A föld belseje.
2023. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
A cikkben fosszíliák vannak említve, arról miért nincs kép? :D
2023. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
38%
Mégtöbb föld
2023. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Olvadt fém és kőzet.
2023. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Azért mást is találnak időnként az oroszok,nemcsak fosszíliákat..Ez egy orosz múzeumból kiszivárgott felvétel és az van ráírva az üvegére,hogy "Fekete-tenger - Ismeretlen":


https://www.youtube.com/watch?v=RGoiTK86nQg&ab_channel=KingMan

2023. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8 folyt..Az eredeti egy instás poszt volt többezer kommenttel,de a feltöltő szerint azóta áthelyezték a maradványt,senki nem tudja hova..
2023. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 D-Mano ***** válasza:
70%
A Föld belsejében további életterek vannak ("Belső Föld"), ahol más fejlett civilizációk, pl. a reptiliánok többsége is él. Nem különosebben érdekel a kérdés engem, mivel az a maréknyi reptilián, akik az atlantisziakat szolgálják, úgyis a Föld felszínen vannak már rég. A Földalatti civilizációk nagy valószínűséggel csak akkor jönnek fel a felszínre, ha az ember kipusztul, amire amúgy nagy esély van a következő évtizedekben. De ha már kipusztultunk, mi értelme van azon aggódni, hogy ki lesz itt utánunk??
2023. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!