Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hihetetlen videó egy vulkánba...

Hihetetlen videó egy vulkánba ereszkedő UFO-ról. Mi van a föld belsejébe? Hova ment?

Figyelt kérdés

ez már nem az első eset amin egy UFÓ egy vulkánba repül. Nem értem miért teszi eszt? talán valami van a vulkánban? belső föld? vagy valami hátborzongatóan rejtéjes dolog?


Mexikó leghíresebb aktív tűzhányója, a Popocatépetl körül rendszeresek az UFO észlelések. Csak az utóbbi években több száz esetet jelentettek a környéken élők, melyek közül többet filmen is sikerült megörökíteni, ám a néhány nappal ezelőtt videóra vett eset mind közül talán a legbizarrabb.



A felvétel helyi idő szerint május 30-án, csütörtök este, 20:38-kor készült és azt látni rajta, amint egy fényes tárgy érkezik a vulkán fölé, fordul egyet és beleereszkedik a kráterbe" - írja a videót feltöltő Michael Morales, az észlelés körülményeiről.


[link]


2013. jún. 4. 05:18
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A vulkánok speciális körülményeket termethetnek, van jópár fényjelenség, mely így előfordulhat, az se biztos, hogy tárgy volt, ehhez kameránál egy kicsit precízebb műszereket se ártana felállítani ennek vizsgálatához. Nem minden arany ami fénylik...
2013. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kell belemagyarázás ! Az idegen űrhajó nem csak egy hétköznapi fényjelenség
2013. jún. 4. 07:06
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha már annyira UFÓ, ami ugye képes a világegyetemben összevissza repkedni, akkor miért egy vulkánt használ a Föld magjába történő behatoláshoz? Miért nem vág magának egy lyukat a kádba?
2013. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ehhez én csak ennyit tudok már hozzáfűzni: jaj.
2013. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

valószínűleg a több ezer fokos gőzökbe és a magma közelébe akar menni az ufo meg a legénysége.

eddig se hittem el az ilyen hülyeségeket, de ez már tényleg az óvodás szint.

ezután majd berakok én is scifi filmekből vmiféle pár perces jelenetet és eredetiként híresztelem, lehet lenne akkora sikere mint ezeknek a manapság már tömeggyártásban készülő hoax felvételeknek.

2013. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Túlexponált infrakamerás videó a vulkán fölött félkört leíró helikopterről.


Az égen a legfényesebb égitest napkorong fényességű és méretű, a képzaj is esti felvételre utal, amit erősen felhúztak fényességben. Így a helikopter jobbára egy fényfoltnak tűnik, de jobban megnézve a tetején látható a forgó rotor.


Nem repült a vulkánba, csak tett egy kört fölötte. Még csak el sem repül a kráter fölött közvetlenül. Ebből a perspektívából, a hegy lábától úgy tűnhet, mintha a hegybe repülne, de erről szó sincs, csak eltűnt a füst mögött.


A videó készítője felgyorsította a felvételt, és kész is az ufó bizonyíték.

2013. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban hihetetlen.
2013. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ezért nem értitek, mert mind buták vagytok. Az űrlények rejtőzködnek ezért éjszak jönnek "Jól kivilágítva" egy olyan objektumhoz, amit éppen 10 ezren filmeznek és mérnek.


Na mi lehet a Föld belsejében Döncikém? Tuti, hogy a belső Föld. Nyilvánvaló, hogy mindenki ott szeretne lakni a Föld mélyén, mivel a felszín nem elég szép azoknak a végtelen okos fejlett lényeknek, akik egyébként Hitlerrel is összedolgoztak. Te nem tudtad?


Én azért vagyok ennyire tájékozott és műveltenokos, mert csak a paranolmált olvasom éjjel nappal. Mást nem, mert különben beszűkülne a gondolkodásom és csőlátásom lenne. Egy csomó szigorúan titkos dokumentumról olvashatsz benne. Mindenkit megöltek, aki tudott róluk még azt is aki magyarra fordította, sőt minden héten új tördelőt (mert azt is meggyilkolta egy szigorúan titkos ügynök) kell keresni, hogy ki lehessen adni ezt a színvonalas lapot.

2013. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendkívül érdekes, köszi a csatolt videót is, hihetetlen, de nem lehetetlen.

Igenis, olvastam már máshonnan is, hogy a Föld kérge alatt van a Belső Föld, és hogy ott értelmes lények laknak. Elgondolkodtam, hogy nincs égbolt, sem levegő, sem a kozmoszba nem lehet kikukucskálni, vagy a lélegzés által az Univerzummal kommunikálnni. Nem is nagyon hittem, hogy van ilyen, de azért gyakran gondolkodtam róla, hogy talán mégis. Most is ezt gondolom: Lehet... minden lehet. Kis szűk agyunkkal, térben és időben korlátozott tapasztalatainkkal nem érdemes kimondani, hogy lehetetlen.

2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Letöltötték a Pákó GPS- programját...
2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!