Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az igazsàg a tündérekkel...

Mi az igazsàg a tündérekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyik baràtom àllítàsa szerint nem túl nagy, éteri teremtmények,de szeretnék többet tudni róluk olyanoktól akik talàlkoztak màr velük.

2023. jún. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy nem léteznek.
2023. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én még nem làttam de nem mondanàm azok utàn hogy nem léteznek miutàn olyanokat láttam tapasztaltam amit azt se tudtam hova tegyek..


Szoval ha nem spirtuisnak mondom el akkor fogyatékosnak néznének :D


Szoval én nem jelentem ki soha többet hogy nincsnem létezik ..a tanitom megmondta "soha ne mond hogy soha"

2023. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Cseréld ki a tündér szót angyallal (mert így helyes) és akkor a mondatod értelmet nyer. A barátod még nem találkozott velük, csak elméleti szinten, különben tudná, hogy minimum átlagember és afölötti magasságuk van.
2023. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
48%

A tündér szó félrevezető. Főképp mert általában a természetben fellelhető szellemekre értik. Azok pedig annyi félék, mint bármi más a természetben. Kicsitől nagyobbig, egyszerűtől egész értelmesig széles a paletta.

A szó hagyományos értelmében vett tündérek, azaz a magas, szép, tűnékeny eberforma lények vagy csak a múltban léteztek, de valamiért eltűntek, vagy sosem léteztek.

2023. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

A manó és tündérnemzetség márpedig ANGYALI hierarchia saját bolygóterekkel időnként be is inkarnálódva..

Én csak manókkal találkoztam Balatonon és Pest külső részén,ők nagyjából nekünk térdmagasságúak,játékosak,segítőkészek,együttérzőek és iszonyú gyorsak..olyanok mint a bölcs gyerekek..furcsa ruha volt rajtuk és viszonylag kevés,de soványak és nagyon szépek...A tündérek nagyobbak vannak embernagyságúak de 2-3 méteresek is attól függően milyen szintről és feladattal érkeztek..A fülük kicsit hegyesebb mint a miénk,a szemük gyönyörű mandulavágású és nagy...

2023. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 olyan szép amit leírtál. Komolyan láttad? Mesélj meg róla kérlek.
febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 miket tapasztaltál? 🙂
febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!