Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, hogy újra felerősö...

Mit tegyek, hogy újra felerősödjenek a természetfeletti lényekkel kapcsolatban az érzéseim Hogy erősítsem meg a "harmadik szemem"?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon eltompultak, mivel nem használom ki a "képességemet"

Nem látok, hallok általában csak érzem a jelenlétet.


Kérlek ha szkeptikus vagy, akkor ne is olvasd tovább

Köszi

Nem vagyok kíváncsi a "vicces" kommentekre.


Régen foglalkoztam vele még egy barátnőm segítségével, vettem fel kapcsolatot rokonnal, idegennel...

De jó ideje nem tartom a lánnyal a kapcsolatot, és nem is foglalkoztam velük, és azt veszem észre egy-két éve, hogy már szinte elveszett.


Ha van itt hasonló látó, érző, halló, akkor kérlek válaszolj.

Tanácsot meghallgatok.

Szerintem nehéz lesz, hogy értelmes választ kapjak, de megköszönöm, ha nem írkodtok ide f@@sag@kat



2022. máj. 20. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd apróságokkal.Légy türelmes és alapos.Lehet hogy van egy kicsi gát benned vagy az életedben, ami nem engedi felszínre a magasabb szintű érzeteket.
2022. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Szellemi torna - fejts sok keresztrejtvényt és fejtörőt.
2022. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szia,

Nem a kérdésre válaszolok de én pont ,azért zártam le,mert túl sok mindent láttam,hallottam. Időszakok vannak,amikor valahogyan újból látok,nem tudom mi befolyásolja. Mostanában is volt ilyen.

2022. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Előző vagyok még.. nem tudom,hogy miért, de én azt vettem észre magamon,hogy a táplálkozás is befolyásolja. Ez lehet hülyeség,de én tényleg ezt vettem észre magamon. Amikor egészségesen eszek ,semmilyen méreganyagot nem viszek ,vagy börtönök,hogy tisztoljon a szervezetem(ehezek). Akkor erősebben látok.. de mondom ez lehet csak rám igaz. Nem tudom
2022. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Bocsi telefon elírta! *Amikor egészségesen eszek,semmilyen méreganyagok nem viszek be,vagy böjtölök,
2022. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj. :)
2022. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Meditáció! Kezdj el meditálni mikor érzed valami jelenlétét és koncentrálj az energiájára. Először lehet csak furcsa szag csapja meg az orrod . A Továbbiakban furcsa zajok , majd a zajokból hangok , azokból pedig beszéd áll össze.
2022. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
A kannásbor kezdetnek megteszi.
2022. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Ébredj fel Csipkerózsika!
2022. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznosakat. Szerintem nem lehet végleg lezárni, egyszerre áldás és átok.
2022. máj. 21. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!