Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem rég költöztünk és furcsa...

Nem rég költöztünk és furcsa dolgok vannak a ház körül ?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztünk egy 20eve lakatlan családi házat ujitottunk fel amióta bekoltoztunk madarak repkednek neki az ablakoknak naponta többször is elég agresszívan a 2eves kisfiam sokszor mutogat a sötét szobába mikor altatni akarom de mondani nem mond semmit vagy olyan is szokott lenni hogy úgy érzem mintha figyelnenek vagy mintha elsuhanna a látóterembe valami de mikor oda nézek nincs ott semmi tudom vicces még sokan hülyének néznek én se hiszek benne csak nagyon fura szellem lenne vagy démon ? Köszi a válaszokat :D

2023. jún. 21. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha volt a háznál gyilkosság, vagy egyéb tragédia, akkor elő fordulhat, hogy itt rekedt egy lélek.
2023. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok hogy egy bácsi lakott itt sokáig de nem itt halt meg hanem egy kórházba utánna aki megörökölte nem foglalkozott vele :/
2023. jún. 21. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is sokat repkednek madarak az ablaknak. Vannak erre baglyok, akik vadásznak, fiókákat is fognak, és kicsesznek a kisebb madarakkal. Berepülnek az ablakba, a kisebb madarak őt akarják elkapni, de nem ismerik fel az üveget, így jól nekirepkednek. Ez egy ok lehet, ami miatt ezt tapasztalod, de más okok is lehetnek, ami miatt madarak be akarnak jutni. Hiszen 20 éve lakatlan volt a ház, lehet, hogy fészkeltek bent például.


A két éves kisfiad is teljesen normális, hogy kicsit zaklatott. Felfogja a költözést, új helyre került, valószínűleg a sötéttől és a szokatlan helytől fél inkább, nem egy konkrétan látott dologtól.


Az, hogy mozgó dolgokat látsz például lehet valamilyen rágcsáló, de lehet az is, hogy elkezdtél paranoiás lenni. Egyébként az ilyen halucinációk, mozgások a szemed sarkában viszonylag gyakori jelenségek, stressz, fáradtság is okozhatja.


Szerintem a legvalószínűtlenebb, hogy démon vagy szellem. De, ha nagyon aggódsz ilyesmi miatt, akkor gyújts meg egy gyertyát, kérd meg, hogy távozzon, vagy ne zaklasson titeket, mert békések vagytok. Ezzel magadat is megnyugtatod kicsit.

2023. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én 15 körül lehettem amikor csak random elváltak a szüleim és egyik napról a másikra kellett elköltöznöm anyummal egy nekem szinte teljesen idegen helyre, ami vidéken van.


Még akkor is, ha nem ilyenek a körülmények, igen is felzaklathat egy gyereket a költözés.


Főleg ha nagyon fiatal, mert akkor még abban a korában van, hogy fél a sötétben, ami nekem is előjött a költözés után.


Ebben mi különös van kedves kérdező?

2023. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
szantálfa füstölő.
2023. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt egy pap ismerősöm akit állítása szerint gyakran hívtak különös házakhoz vizsgálódni. Azt mesélte nekem, hogy mi közben körbesétálta a házat meg annak birtokát a miatyánkat mormolta kezében egy keresztel meg egy aranyglóbusszal. Azon a helyen ahol a kereszt megfordult a kezében már tudta, hogy ott van a kutya elásva. Szoktatok vakkantásokat hallani éjszakánként?
2023. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

#6

Bro a kommented eleje alapján azt hittem viccelsz XD


De nem, hát szomorú.

2023. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A madarak az üveg tükröződése miatt repülnek az ablaknak. Ragadozómadár sziluettel próbálkozhatsz bár nem ér semmit. Függőleges vonalakat kell egymástól 5-6cm-re húzni vagy sávokat az ablak elé lógatni. Keress rá angolul bird window collision
2023. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!