Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt olvastam, hogy démonok...

Azt olvastam, hogy démonok okozzák az alvási paralízist. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ki lehet úgy védeni a bénítást, hogy a démon által készített burkot megtöröd egy hosszabb tárggyal, amit már nem tud körbevonni a burkával. Persze ezt alvás előtt kell bekészíteni. Valaki próbálta már? 😄 Hatásos?

2023. jún. 23. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Pont fordítva. Már bebizonyították, hogy az agy játéka. Semmi köze ehhez mesebeli lényeknek.
2023. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Alváskor az agy olyan anyagokat bocsát ki a szervezetünkbe, ami "lebénítja" testünket. Ez azért van, hogy alvás közben ha álmodunk ne tudjunk kárt tenni magunkban. Abban a pillanatban, ahogy felébredünk ez az anyag felszívòdik azonnal. Viszont előfordul, akinél nem szívódik fel rögtön és bénult állapotban ébred. Ez elalvás előtt is megtörténhet. Ezt hívják éber álomnak, alvásparalízisnek. Ilyenkor sokan rossz, ijesztő dolgokat látnak, de szagokat, hangokat is érzékelhetünk. Sajnos velem már előfordult ilyen példának egyet leírnék

Fal felé fordulva hason aludtam az ágyban a bal karom kinyújtva a fejem alatt. Felébredtem,le voltam bénulva nem tudtam mozogni mindenem zsibbadt. Kiabálni sem tudtam. Csak a szemem tudtam forgatni. Zúgást hallottam, zúgotta fülem. Hallottam, hogy valami a hátam mögött jön felém az ágyhoz. Befeküdt mellém és olyan volt mintha rámfeküdt volna...elnehezedett mindenem éreztem ahogy hozzám ér....mintha betontömböt tettek volna rám. Alig kaptam levegőt. Kiabálni akartam volna de nem tudtam, nem jött ki hang. Éreztem a szuszogást a nyakamba, hogy valami ott van. Ja meg először erős égett szagot majd inkább dögszagot a végén erős vérszagot éreztem közben. A fejemnél az ágy fejvégén volt egy kis asztal ott volt a lámpa amit fel akartam kapcsolni de nem tudtam mozogni. Aztán már ficánkoltam mint egy partra vetett jal. Aztán éreztem ahogy múlik a zsibbadás és egyre jobban mozog a kezem. Hát örültem hogy fel tudtam kapcsolni a villanyt és visszajött a hangom is....reggelig bőgtem.

2023. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

És ha nem tudsz megmozdulni, mégis hogy töröd meg a burkot a hosszú tárgyaddal?:D


Egyébként természetesen nem, ez egy rendellenes agyi működés amikor a mozgásért felelős rendszer még nem kapcsolt vissza, az érzékelésért felelős meg már igen.

2023. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Bocs a helyesírásért azt akartam írni hogy partra vetett hal
2023. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grimfox ***** válasza:
58%
Szerencsére nem démonok, vagy hasonló ártalmas dolgok okozzák, hanem az emberi elme. Ettől persze nem lesz kellemesebb. A megtörés egyik módja az, hogy tudatosan kezdesz lélegezni, és pislogni. A légzőizmok felett nem veszíted el az irányítást a legrosszabb paralízis alatt sem. Amint tudatosan mozgatod valamelyik izmod, a többi fölött is visszatér az irányítás.
2023. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Egy egész ágy van alattad. Mi az a nagyság, amit már nem tud körbevonni? Hát téged akar a démon elvileg, nem a tárgyakat. Hol írnak ilyen agyatlanságokat? Már a saját világképében sem logikus.


De feljebb kaptál jó válaszokat, az alvásparalízis természetes folyamat, amit az agy generál alvás közben. Általában azzal tudod elkerülni az ijesztő, bénult helyzetben ébredést, hogy időben fekszel le, és elegendő mennyiségűt alszol. Ha így is gyakori, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2023. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem annyi segít, hogy az oldalamon alszom, mert ugye mindig háton vagy mikor történik. Sajnos nem démoni jelenség, csak az agyad fent van, de a tested még nem.:)
2023. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos? Én inkább azt mondanám szerencsére:D Miért vágynak egyesek arra, hogy emberfölötti hatalommal bíró rosszindulatú lények cseszekedjenek velünk miközben alszunk?:D


Kérdező, amúgy ha lehet a jövőben kerüld azt a forrást ahol ezt a baromságot olvastad. Csak butítod magad vele.

2023. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
8. Nem akartam elvenni a kérdező kedvét, ha démonokban akar hinni csak nyugodtan 😌
2023. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Az alvásparalízis teljesen más, mint a démon támadásos dolog. És az elméddel játszik, nem tudsz ellene fizikailag védekezni, az elmédben kell választ, szeretetet találj.
2023. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!