Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tehetek ha néhány napja...

Mit tehetek ha néhány napja rendkívül erős késztetést érzek arra, hogy valakit felfaljak? (Creepypasta-kérdés, jó lett az első történetem szerintrtek? Véleményeket várok. )

Figyelt kérdés

(Magyarázat a kérdés alján, a "FONTOS" rész alatt, ha azt akarod minden világos legyen előbb azt fusd végig.)


Figyelem! A történet felkavaró lehet egyesek számára, így a gyengébb idegzetű olvasóknak nem ajánlom. Illetve nem árt az erős gyomor sem.


Javasolt korhatár: 1️⃣6️⃣➕


Ha kitartasz ezek után is jó szórakozást!


Nem tudom hol kezdjem....28 éves nő vagyo... Egyedül élek...


...Nagyon kétségbe vagyok esve, de senkivel nem tudok beszélni a problémáról, mert félek, hogy őrületnek néznének. Mostanra talán az is vagyok...


Mint már említettem a kérdésben napok óta éhezem, ezt az éhséget azonban nem tudom csillapítani. Ugyanis emberi húsra vágyom, arra, hogy beleharapjak valakibe és feltépjem a bőrét és szép lassan szétcincáljam a húsát.

Minden gondolatom csak e körül forog. Konkrétan óriási fájdalmaim vannak, sokszor már nem birom ki anélkül, hogy ordítanék...


...Tegnap este is a falat kapartam, miközben bőgtem. Több körmöm is beszakadt, de ez semmi ahhoz a kínzó fájdalomhoz képest, amit a gyomromban érzek.


Tegnap már enni sem bírtam, a reggeli pirítós is kiöklendeztem némi vér társaságában. Estig ismét próbáltam magamhoz venni némi ételt, azonban nyelni sem tudam, csak rágtam és rágtam, de egy falat sem csúszott le... Pedig muszáj lenne ennem, mert teljesen le vagyok gyengülve, ma csak kétszer keltem ki az ágyból. Nagyrészt csak feküdtem és sírtam...


Odáig jutottam, hogy ha kell kiharapok saját magamból egy darabot, de nem tudtam megtenni, jelenleg több helyen is mély harapásnyomok tarkítják a kezem, néhányból még szivárog a vér... Fájdalmat viszont nem érzek ezek miatt, az éhség minden mást elnyom.


Kezdem úgy érezni, hogy lassan elveszte emberi mivoltomat. Mást még nem tudnék bántani, de nem tudhatom, hogy medig marad meg bennem a kontroll. Végeznem kéne magammal, de gyenge vagyok hozzá, nem vagyok képes elvágni a torkom. Pedig melletteem az egyik konyhakésem, a legélesebb. Csak egy vágás lenne a nyakamon és kicsorogna belőlem az élet... Viszont képtelen vagyok rá... Még ehhez is gyenge vagyok...


Arról is fantáziálok, hogy talán elég lenne egy kis darabot kivágnu magamból és azr elkészíteni, mintha csak egy szelet steak lenne. Azonban rettegek, hogy elvérzem...


Talán ki kéne mozdulnom, már napok óta itthon vagyok, nem hiányzom senkinek... Viszont lehet, ha sokáig nem adok jelet magamról rám hívják a rendőrséget, mi van ha pont aközben találnak rám, mialatt a saját húsom eszem? Feltévr ha képes vagyok rá...

Esetleg ha rájuk támadok az éhség miatt?


Jó lenne rávetni magam valakire és halálra marcabgolni... Ezt azonban nem tehetem meg...


Kérlek segítsetek...! Mit tegyek, hogyan győzzem le az éhínséget, az ösztönt, ami lassan felemészt?


!!!!!!!!! FONTOS; FONTOS; FONTOS !!!!!!!!!


Természetesen mint fent írtam ez egy "Creepypasta-kérdés", tehát kitalált történet. Az igazi kérdés pedig az, hogyan sikerült szerintetek?


Ez az első amit írtam. Azért ebbe a kategóriába jött mivel talán ide passzol leginkább. Illetve itt vannak taláb olyan emberek akik értékelni tudják.


Tehát várom a véleményeket.


Elsőként amúgy nem akartam írni, hogy csak egy kitalált sztori, de úgy szabályellenes lett volna és véleményem szerint fontos, hogy tiszteletben tartsok az oldal szabályait.


Ha elolvastad köszönöm!


😱 😰 😨



2017. máj. 11. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Basszus én elolvastam sajnos. Elég beteg történet. Ez a véleményem.
2017. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Te nem vagy normális! Keress fel egy pszichológust, vagy egy pszichiátert.
2017. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Elősször azt gondoltam,h ez egy idióta!Aztán azt,h kamu.Aztán azt,h egy horror film lehetne belőle! Aztán azt,h az ilyen gondolatok nem istentől vannak!Térj meg!Hívd be Jézust az életedbe!!!
2017. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én elolvastam de nem félek ettől . De akkor minek teszed fel alapból ezt ? Xd gond van a valódi lelkedben valóságodba. A sötétség kerget téged a sátán úr be akar csapni ezekkel a gondolatokkal téged . .Ne hagyd !!! Imádkozz istenhez és változz meg pozitívan . Nincs mese . Aki ilyen negatív gondolkodást használ alapból nem cska ilyen történetek kitalálásához hanem az élet értelmében annak hamarabb megy tönkre mindene. Ajánlom neked hogy változz meg.
2017. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem használd ki a beteg fantáziádat és írj könyvet .
2017. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapnak elmegy, ha valakinek van érzéke az íráshoz akkor kilehet belőle hozni egy jó horrot.
2017. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Csicsky ***** válasza:

Te elsőre egy nehéz témát választottál, ami nem kezdő íróknak való, de mindenki másképp próbálkozik. A privát üzenet, amit elküldtem tartalmaz egy összeállítást amit kezdő íróknak, ill. a hobbiból írogatóknak szoktam elküldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.). Ez a kezdeti nehézségek leküzdésére szolgál.


Akikre majd még szükséged lesz, azok az úgynevezett tesztolvasók (béta olvasók), akik írásokat véleményeznek, tanácsokat adnak. Van ilyen csoportosulás, tagjai amatőr írók, akik segítségnyújtásként, kölcsönösségi alapon végzik ezt a tevékenységet. A privátban fel van tüntetve, hogy hol találod meg őket.

2017. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem unalmas volt,sok szóismétlés..

Nem tetszett.

2017. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Húúú bazzeg..... Hát te beteg vagy.... Aki ilyet talál ki, annak ezt ajánlanám:

1. Pszichológus

2. Orvos

3. Nézz My Little Pony-t, attól majd jobban érzed magad.

2017. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hah majdnem elhittem, szerintem 28 éves létedre nem ilyen hülyeségekkel kéne törődnöd.. "creepypasta" aki ezt kitalálta az se normális
2017. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!