Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van az angyaloknak és démonokn...

Van az angyaloknak és démonoknak lelkük?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lelke minden ilyen lénynek is van, de a lélek szó helyett a szellem, vagy szellemi entitás jobb lehet rájuk.
2023. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
80%
Az angyalokról nincs ilyen ismeretem, de én úgy tudom, hogy a démonoknak(ami tényleg az, nem csak annak mondják) nincs olyan lelke, mint mondjuk egy embernek, vagy állatnak. Ők majdnem teljes egészében csak szellemi lények.
2023. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Ha nincs lelke, én szívesen neki adom az enyém amennyiben ilyen testet ölt 😂

2023. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincs. Az emberben a lélek egy szubsztanciális összetevő, amely a testtel alkot egységet, és az emberi struktúra egységének tényleges létezéséért felel.


Az angyalok nem anyagi, de még csak nem is összetett szubsztanciák, a szellem bennük nem egy képesség, hanem a lényegük része, ellentétben az emberrel.

2023. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Ezért is szemetseg ha zseni művészek ilyen gyönyörű férfiként ábrázolják őket :D
2023. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy lenne, mások mint az emberek.
2023. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17%
Hello, ahogy el nézem egy értelmes válaszon kívül a többi badarság. A démonoknak és az angyaloknak van lelke. Hogy pontosítsak ők maguk lelkek, nincsen testük. Nekünk is van lelkünk ami idéglenes testben él a test meghalásáig azután újabb testet ölt újabbb életett le él, ezt hívjuk lélek vándorlásnak. A lélek halhatatlan és kortalan.
2023. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!