Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez?...

Szerintetek mi volt ez? Komoly válaszokat kérek, ha nem gond? Démon lehetett vagy mi?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy ültem a gép előtt és mikor kikapcsoltam és ki akartam menni a szobából,valami arra késztetett,hogy nézzek a másik szoba felé.Akkor láttam egy fekete hajú ferfit az ágyon,aki éppen felém fordúlt és rámvigyorgott.De ez az egész vigyor valami ördögi volt.Én alig tudtam kinyitni az ajtót ilyedtemben.Sikitva szaladtam ki.Kimentem az utcára nem mertem bemenni a házba.Akkor néztem annak a szobának az ablaka félé,és akkor mintha a függöny mögött láttam volna valakit.Pedig nem volt senki akkor otthol.Egyedül voltam.
2010. okt. 13. 11:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Ez jelzés volt a démontól hogy abba kellene hagynod a tudatmódosító szerek szedését!
2010. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem értem mit keresnek itt az olyan emberek akik nem hisznek semmiben.az egyéni idióta véleményüket pedig tartsák meg saját maguknak.Ilyen egyszerü.
2010. okt. 13. 12:15
 3/29 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan kérdezem, honnan vettétek, h az ijedni szót ly-vel kell írni???


Több soron olvasom már itt, egyszerűen borzasztó, h milyen nyelvtantanárok taníthatják a gyermekeinket.


Vagy ti nem figyeltek oda rendesen? Nem bántja a szemeteket, amikor leírjátok, és látjátok???

2010. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
17%
Én p azért járok az ezotéria témához mert jókat lehet derülni!
2010. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom mi volt, de ha velem ilyen történne rohanás a késért, aztán akkor vigyorogjon...
2010. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Lehet akár démon,akár szellem is,ha szellem,akkor lehet hogy valaha abban a házban lakott.A démon vagy szellem idézéssel is oda kerülhetett.Ha nem foglalkozol vele,nem valószínű ,hogy sűrűn fel fog bukkanni.
2010. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

Napersze majd jól leszúrod az illúziódat igaz? Felteszem nem hús-vér ember ült az ágyon.


Ijesztő lehetett egyébként.



Jameg: az ijesztőt én is mindig ilyesztőnek írtam, szerintem sokkal jobban néz ki úgy. a muszáj-t is mindig lynnal írtam, meg még most is, ha olyan kedvem van :)

2010. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Amikor visszamentél (mert gondolom nem nem odakint írtad ki a kérést), még mindig ott volt? Vagy csak eltűnt? És nem hiányzik ékszer vagy bármi más a házból? Lehet hogy nem démon, hanem egy egyszerű betörő volt. De az is lehet, hogy valamelyik haverod szívat.
2010. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális emberek válaszát.Mindez kb 5éve történt.Betörő nem lehetett ,mert a kutyától még a kerités közelébe se nagyon mernek jönni az emberek.Na lényegtelen,de tapasztaltam már sok furcsa dolgot.Amúgy pedig a j...vagy ly...jajjj könyörgöm....mindenkinek szive joga az,hogy hogyan is irja.Nem dolgozatirásról van szó,hogy annyira helyesek legyünk.Amúgy meg akinek nem tetszik nyaljon be csontig...
2010. okt. 13. 14:51
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy pedig a j...vagy ly...jajjj könyörgöm....mindenkinek szive joga az,hogy hogyan is irja.Nem dolgozatirásról van szó,hogy annyira helyesek legyünk.Amúgy meg akinek nem tetszik nyaljon be csontig...



Két dolgot mondanék neked.

Nem a dolgozatírás miatt kell megtanulni helyesen írni, hanem az alapvető műveltséghez kell, ha beadsz majd egy önéletrajzot, körberöhögnek, tudom, mert pályáztattam sok ilyen alulművelt embert, kész vicc.


A másik pedig, h szépen kérdeztem, te pedig ilyen stílusban válaszoltál, ez is téged minősít...

2010. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!