Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthatott a nő a repülőn?

Mit láthatott a nő a repülőn?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet rossz kategória de más nem jutott eszembe. Esetleg külföldi oldalakon nem derült - e ki hogy ki volt az az utas aki nem nézett ki valódinak?


2023. júl. 9. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Na ezért károsak a tudatmódosító szerek.
2023. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Xddd én nem vagyok szkeptikus. Lehet hogy valamit tényleg látott. Esetleg egy gyíkembert vagy hasonló alakváltót.
2023. júl. 9. 09:02
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Vagy valami szer hatása alatt állt vagy valamilyen mentális betegségben szenved, amitől tévképzetei vannak vagy hallucinál.
2023. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sose tudni épp ezért tettem fel a kérdést. Hátha valaki többet tud.
2023. júl. 9. 09:17
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

"én nem vagyok szkeptikus"

Szerintem nem tudod, hogy mit jelent ez a szó.

2023. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én hiszek ezekben a dolgokban. Mindenben ami természetfeletti stb. A gyíkember teória is egy olyan dolog hogy az nem látja csak meg aki nem akarja. Amúgy ilyen kategóriákban mit keresnek olyanok akiket ezek pont hidegen hagynak?
2023. júl. 9. 09:58
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Kötözködni meg okoskodni jönnek.

Én sem vagyok szkeptikus, de ebben az alakváltós elméletben nem hiszek. Szerintem a nő fejében van baj. Ez kb az a kategória, mint mikor valakinek az súgja a sátán, hogy nyírja ki a szomszédját...

2023. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom, a gyíkember dolgokat tényleg van aki elhiszi? Azt hittem ez az összeesküvés elmeletek paródiája.
2023. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el 100-ra de van valami alapja így én már nem mondom hülyeségnek.
2023. júl. 9. 12:10
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mit látott. Az még érdekes lehet mi lett a nő szeeinti nem igazi utassal, sajnos az sem derült ki. Azért a reakcióját megnézte volna, amikor azt mondja rá valaki, hogy ő nem igazi.
2023. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!