Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mit láthatott a...

Szerintetek mit láthatott a kutyám?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy aki nem hisz az ilyesmikben semmi felesleges kommentet ne írjon. Olvastam a többi ehhez hasonló kérdést itt gyakorin, és vannak olyanok, akik hülyének nézik a kérdezőt, mert nem hisznek az ilyesfajta dolgokban. Nos, az ilyeneknek üzenem, hogy amit nem látsz, az nem biztos, hogy nem is létezik. Erre egy ésszerű példát szoktam felhozni: ISTEN. Nem vagyok keresztény, de hiszek Istenben. És olyan kommenteket se írjatok, hogy "minek feltenni ezerszer ezt a kérdést". Nos azért, mert mindenki, aki ide kiírta az aktuális kérdést, más történettel rendelkezik. Na de nem ezért vagyok itt. Akkor most leírom a történetemet.

Egyedül élek a kutyámmal. Kb. 3 hónapja költöztem el a szüleimtől. Akkor a páromtól, akivel távkapcsolatban élek kaptam egy kiskutyut.

És nemrég történt egy olyan, hogy este volt, a gép előtt ültem, a szoba ajtó nyitva volt, és a kiskutya morgott "valamit" a semmiben. Sőt, még egyszer-kétszer hátra is hőkölt. Erről készítettem videót is. Aznap át is hívtam a barátnőmet (aki kb 3 háznyira lakik tőlem), hogy alkudjon nálam. Neki nem mondtam, mert ő is hisz az ilyesmikben és nem akartam hogy féljen. Az este hátralévő része vidáman elment, és nem volt semmi gond. A kutyum még egyszer mosrgot valamit, és aznapra abbahagyta. Majd másnap délben itthon voltam. A számítógépet nyomkodtam szintén, a kutyám a hátam mögött pihent csendesen egy fotelban, majd felállt, és az ágy felé nézett, majd morgott szintén. Nagyjábol itt a történet vége.

Őszintén szólva, már mindezek előtt is volt olyan hogy esténként furcsán viselkedett a kiskutya. Pl. felmászott az előszobában a nagy kanapéra és kifele nézett az ablakon, amivel nem volt semmi gond, de mégis úgy tünt, mintha közvetlen az orra előtt nézne valamit. Lehet én vagyok paranoiás, és akkor eltúloztam, na de utána...

És volt még egy olyan, hogy a tévé magátol bekapcsolt. Ez egy reggel történt.

Már két napja nem történt semmi "esemény", de félek hogy fog. Olvastam, főleg az utóbbi pár napban, hogy a kutyák meglátják, vagy legalábbis megérzik a természetfelettit.

Nektek mi a véleményetek minderről, nagyon nagy szükségem lenne a sok véleményre.

Szerintetek mivel állok szemben? Valami volt itt, vagy én spiláztam túl?



2016. szept. 22. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Moroghatott egy molylepkére, pókra, szúnyogra, árnyékra is. Kint ha fut macska, sündisznó, bármi nézheti, moroghat rá... Szerintem esélyesebb, minthogy természetfeletti dolgot látott volna.
2016. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, panelban vagy kertes házban laksz-e, de mikor panelban laktam kutyával, ő is csinált néha ilyet, ugye nekik elég erős szaglásuk/hallásuk van, olyat is hallhatott, amit te esetleg nem, apró neszeket, más embereket stb. Egyszer ugyanígy gépeztem, mikor egyszer elkezdett pánikolni és morogni, aztán ahogy jobban körülnéztem megláttam hogy az árnyékomat bámulja, és szabályosan rettegett tőle. Ezzel nem azt mondom, hogy kizárt bármi természetfeletti, csupán azt, hogy lehetnek könnyebb magyarázatok is, elvégre ők máshogy látják a világot és máshogy reagálnak a dolgokra, mint mi, emberek...
2016. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Tán politikus vagy, esetleg arra a pályára készülsz, hogy csak azt a választ várod/kéred/veszed figyelembe, ami a te téveszmédet támasztja alá?
2016. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én olyan választ várok, ami megmagyarázza, és nem a tiédhez hasonló felesleges választ. :)
2016. szept. 22. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Annyiban igazad van, hogy észrevett valamit, amit te nem. A kutyáknak fejlettebb a szaglásuk és a hallásuk, és amit kevesen tudnak, hogy távolra még a látásuk is jobb, mint nekünk. Szóval nem szellem vagy ilyesmi volt, hanem kézzelfogható, földi élőlény, csak te emberként nem vetted észre.
2016. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En hiszek a szellemekben meg a paranormalis dolgokban es nem tartom kizartnak-foleg miutan irtad hogy magatol bekapcsolt a tv-de azt sem tartom kizartnsk hogy-mivel a kutyak hallasa es szaglasa sokkal kifinomultabb mint a mienk-kint az utszan elment vki es azt morogta vagy ilyesmi.



remelem tudott segiteni


az Inkvizítor

2016. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Peti*_ válasza:
hello nekem a macskán csinált ilyet, nézte a semmit és fujtatott meg hátrál, szerintem valamilyen szellemek lehetnek
2016. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nos, nekem barátnőmmel történt ilyesmi, lehet felesleges lenne elmesélni a történetet de ha nem teszem, akkor nem lesz érthető.

Az egész úgy kezdődött, hogy hárman ( én, ő, és az iker testvére) kiköltöztünk Angliába, ő, és a testvére ugyanabban a panelban szobában laktak, én eggyel felettük. Berendezkedtünk, minden jó volt. Nekik van 2 cicusok (Maya, és Charlie), meg 2 kutyájuk. Nem sokkal a beköltözés után, a cicusok elkezdtek furán viselkedni. Ilyenkor mit szoktak gondolni az emberek? Csak szokni kell a helyet, stb.. Mindennap eljártam táncolni, (koreográfus vagyok), és mindennap bementem hozzájuk, beszéltünk. Elmondták, hogy a cicusok furán viselkednek. Azt gondoltam csak szokatlan a hely. 1 hónap múlva a beköltözés után, áthívtak, hogy aludjak ott. Én gépeztem, akkoriban volt egy barátom, és őt is áthívták. Ő, meg barátnőim nézték a tévét, erre barátom ránézett Charlie-ra.. A macska a sarokban a szemével követett valamit, hátrébb lépett egy párat, felborzolta a szőrét a hátán, fújtatott egyet, majd kiszaladt a szobából. Végig néztük. Barátnőm ijedten szaladt a macska után. Nem tudta mi ütött belé. Utána a macska egész este a szoba felé nem nézett. Másnap én, és a barátom elmentünk. 2 héttel az eset után a cicus nem csinált semmit, ez alatt azt értem, hogy normális volt. Éppen mentem volna fel a lakásomra, és hallom, hogy a cica úgy nyáron, mintha kínoznák. Akkor éppen nem voltak otthon barátnőmék, oda adták a kulcsokat, hogy gondozzam a cicának, meg a kutyákat. Felszaladtam a lakásomra, és gyorsan elhoztam a lakásuk kulcsát, bementem, mind a 2 cica az ágy alá húzódva, a sarok felé nyávogtak. Sose láttam olyan félelmet a szemükben, mint akkor. Felkaptam a cicákat, és felvittem a lakásomra, majd visszamentem a kutyákért. Nálam megnyugodtak, normálisak voltak megint. Amikor hazajöttek bártnőmék nem értették, miért vannak nálam. Elmeséltem nekik. Elkezdtünk aggódni értük, nem tudtuk mit csináljunk. Voltunk velük állat orvosnál, azt mondta nagyon egészségesek. Elkezdtünk kutakodni, a neten. Megtaláltuk a japán Feng-Shui-t. Annak alapján átrendeztük a lakást. Vissza vittük a cicákat a lakásukra, és újra nyugodtak voltak. Mostmár 4 éve lakunk kint, az átrendezés óta nem történt semmi. Nem mondom, hogy tuti paranormális volt az egész, vagy hogy az átrendezés miatt szűntek meg a dolgok, mert elmondom, nem nagyon hiszek a szellemekben, de most azért jobban átgondolva a dolgokat, lehet valami olyan volt, amit mi nem tudunk megmagyarázni.

Esetleg nézz utána a japán Feng-Shuinak.

Remélem segítettem. :)

2016. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
ennyi fullretardáltat
2016. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Magam is hiszek természetfeletti dolgokban, de ez szerintem teljesen átlagos. A TV van, hogy bekapcsol magától (fizikából nem vagyok túl jó, de van rá magyarázat) Az állatokat pedig emberi dolgokkal át lehet verni. Árnyékokkal pl simán eljátszanak. Vagy nézd meg, hogy egy szálló neilonzacskóval hogyan viselkednek. Nem tudják hova tenni, így agresszívvé vállnak.
2016. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!