Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A sasq'et vagy más néven...

A sasq'et vagy más néven erdei emberek vagy esetleg a "megkoronázottak" milyen természetű fajnak számít ma?

Figyelt kérdés

Korábban a Méz Folyó Völgyében gyakran hagytak maguk után lefejezett emberi holttesteket. De azóta gyakran hallani embereknek segítséget nyújtó medve-emberekről is. Szerintetek az évszázadok alatt megváltoztak és alkalmazkodtak hozzánk? Vagy mindig is toleránsak voltak egy pontig, de a történelmi időkben mi is agresszívan viszonyultunk hozzájuk? Mit gondoltok erről?

Szerintetek a fae fajokhoz tartoznak, akik eljutottak valahogyan Amerikába? Vagy egy eddig ismeretlen, teljesen új extradimenzionális fajról van szó?



2023. júl. 10. 15:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
44%
nagyláb - emberi kitaláció, csakis az emberek gondolataiban létezik
2023. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A nagyláb már egy modern amerikai mítosz, mint Roswell. De a sasq'et fajtól ered. Tehát nem kitaláció.
2023. júl. 10. 15:56
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

#2

Nem tudsz egyet mutatni, tehát hamis feltételezés, hogy valahonnan ered.

Szeretném látni a magyarázatot arra, amit írsz.

2023. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy valaminek nem vagyok a birtokában, még nem lesz hamis. Hol tanultad te ezt?

A logikád alapján addig semmi sem létezik, amíg nem látjuk. Ami egész egyszerűen nem igaz.


Egyrészt a sasq'et történetek a jégkorszakig nyúlnak vissza. Beleépült az egész az indián kultúrákba és nyoma van az indiánok történelmén (lásd navahok, akiknek az ősei elmenekültek onnan, ahol a sasq'etek éltek). Ott van aztán a fütyülni tilos éjszaka babona és valóban a sasq'etek éjjelente füttyökkel kommunikálnak és az emberi fütty ebbe bezavar. Vagy bizonyos táncos játékokban megjelennek, mint a megkoronázottak.

A történelemben és kultúrában megvan a nyomuk. Ennyi. Ezen nem tudok segíteni.

De megint nem a kérdésre írsz: ha kérdésed van, akkor tegyél fel sajátot. Itt az én kérdésemre kell felelni.

Köszi.

2023. júl. 10. 16:06
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
Mesebelinek.
2023. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%

"Attól még, hogy valaminek nem vagyok a birtokában, még nem lesz hamis."

Attól még, hogy valaminek nem vagyok a birtokában, még nem lesz igaz.

Te éppen egy pozitív kijelentést teszel, hogy létezik és valamilyen más élőlény leszármazottja.

Nem tagadom, csak azt mondom a lehetőséget és lehetetlenséget demonstrálni kell.


"A logikád alapján addig semmi sem létezik, amíg nem látjuk. Ami egész egyszerűen nem igaz."

Az én logikám: addig semmi értelme nincs hinni a létezésében, amíg van rá bizonyíték.

Az hogy létezik, az már más kérdés.

Lehetőség és lehetetlenséget demonstrálnod kell.


"De a sasq'et fajtól ered. Tehát nem kitaláció."

Csak simán kijelenteni valamit minden érv vagy bizonyíték nélkül nem lesz igaz.


"A történelemben és kultúrában megvan a nyomuk. Ennyi. Ezen nem tudok segíteni."

Allahnak is, Jézusnak is, a görög isteneknek is, mégsem lehet mind igaz.

Rengeteg hagyománya van az embereknek, mégsem mindnek van értelme.

Este füttyögni a jégkorszakban meg nem csak azért is veszélyes, mert felhívod a ragadozókra a figyelmet? XD


"De megint nem a kérdésre írsz: ha kérdésed van, akkor tegyél fel sajátot. Itt az én kérdésemre kell felelni.

Köszi."

Értem, tehát hiszel egy nagy adag badarságban és félsz róla beszélni.

Mondjuk mire számítanék egy olyan embertől, aki nem tudja mi a nullhipotézis vagy nem tudja hogyan működik a logika.

2023. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Most pedig, hogy kiengedted magadból mehetsz a dolgodra. Pá.
2023. júl. 10. 17:03
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Az igen, még egy átlagos tudással sem rendelkezel arról, amiben hiszel.
2023. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
Mivel kitalált lényről van szó, olyannak képzeled el amilyennek akarod. Hivatalosan természetesen nem létezik semmiféle besorolása olyasminek, aminek a létezését sem bizonyítja semmi.
2023. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Taníts még, mester!

Na a végén komplett profilelemzést is kapok ingyért.

2023. júl. 10. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!