Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A fokhagyma mely ezoterikus...

A fokhagyma mely ezoterikus entitások ellen számít védelemnek és miért?

Figyelt kérdés

#hagyma #fokhagyma #makói hagyma
2016. febr. 27. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vámpír?
2016. febr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Csömöri csunyalyány.
2016. febr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fokhagymát az ókor óta használják gonosz szellemek elűzésére. Bár mostanra már inkább babonává süllyedt a dolog. Majdnem minden erős aromájú gyógy-, és fűszernövény ilyen. Minden olyan gyógynövény, ami az emberi szervezetben erős, tisztító hatást fejt ki, az okkult gyakorlatban gonosz szellemek űzésére használatos. (gilisztaűző varádics, fokhagyma, orvosi zsálya)
2016. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
de én szeretem a fokhagymás vért:c
2016. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A zsályát meg a fokhagymát tudtam én is, hogy ilyenekre használják, de ha nem tévedek, ott van még a só is. Nem tudom a só miért, ugyanis nincs semmi erős szaga, és mégis távol tartja (állítólag) a szellemeket.
2016. febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A sót, és a vizet más okból tartják gonoszt távol tartó hatásúnak. A só, és a víz majdnem minden kultúrában rendelkezik ilyen tulajdonsággal. Csak a megfontolás más. A római katolikus vallás rituáléja szerint például a szenteltvíz is só, és víz elegye.
2016. febr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nereida3 válasza:
A sónak és a víznek nagy erőt, tisztító hatást tulajdonítanak. Ha belegondolsz, a mi szervezetünkben is rengeteg a víz, nyilván ha ránk is minden vizes közeg.
2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Michail Mendoza válasza:
A szentelt vizbe azért tesznek sót,hogy nehogy megposhadjon,mivel évente csak egyszer szentelnek vizet.Ha jól tudom.
2016. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egészen a késői középkorig tartotta magát a babona, miszerint a fokhagyma véd az ördögi praktikáktól és a boszorkányoktól.
2016. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatot kezdeményező csúnya démonok ellen hatásos, és azért mert amikor megérzik a lehelletted miután ettél belőle, rájönnek arra, hogy mégiscsak lehetnétek barátok. Sőt, lehetnétek barátok úgy, hogy te két méterrel arréb állsz.
2016. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!