Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kriptid blog írója miért...

A kriptid blog írója miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Évek óta látom a facebook oldalon időnként megosztva, hogy "beszüntetem az oldalt brühühü miért nem követtek" de most már odáig ment hogy egy ilyen kiírása után azt is kiírta, hogy azért szünteti be, mert ezzel nem keres pénzt. Jó, hogy senki nem követi, mert alig ír rá valamit, illetve kriptozoológiából már átment zoológia témába inkább az oldala ami szerintem szánalmas tekintve, hogy ha kriptides oldal akkor ne 5 centis újonnan felfedezett gyíkokról meg miliméteres atkákról írjon már hanem olyan legendás lényekről mint a bigfoot vagy a molyember... én nem a debunkolásokra vagyok kíváncsi, hanem a legendákra. Az egyetlen ok amiért egészen addig nem követtem ki mert reméltem, hogy egyszer újra normális dolgokról fog írni. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

#Kriptozoologia #kriptidblog
2023. júl. 13. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
linket kérünk
2023. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már törölte, mindig fent van a poszt 1-2 napig míg alatta nyalják a talpát az olvasók aztán pedig törli... :D
2023. júl. 13. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Igy elmondas alapjan, valamilyen psziches defektusa lehet. Az biztos, hogy nem egeszen szazas es a valo eletben sem lehet sikeres ember.
2023. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darius- ***** válasza:
0%

Nézz be nyugodtan hozzám a Mitológia blogba :))

Engem amúgy nem érdekel hányan nézik, mégis örülök, mikor a kedves szerkesztők segítenek és kiemelik. Én magamnak is írom, az internetes írás is egyfajta emlék lesz.

2023. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Aki ilyen dolgokban hisz, az már alapból nem százas.

Ő meg különösen nem az xd

2023. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért hülyeség amit írsz mert a blog szerzője pont hogy tudományosabb szempontból közelíti meg a kriptozoológiát, ami miatt ezt a tudományágat komolyabban lehet venni. És ehhez hozzá tartoznak az új zoológiai felfedezések is. A blog szerzője a látványosabb kriptideket is ilyen szempontból közelíti meg szerencsére. Valahogy ennek több értelme mint a kriptozoológiát az ezotérikus hülyeségekkel összekeverő emberek tevékenységének...
febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!