Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mire utalhat, ha egy gyerek...

Mire utalhat, ha egy gyerek "természetfeletti lényt" lát ébren vagy álmában és nem mer róla beszélni, mert úgy érzi, tiltva van?

Figyelt kérdés

Ilyenről még nem hallottam, hogy egygyerek ne merne beszélni róla mitől fél, főleg ha amúgy meghallgatják. Jó én végül általában finoman megkaptam, hogy á csak fantáziálsz, az álmok nem bántanak, meg hasonló tipikus válaszokat, de azért meghsllgattak. De magam is tudom hogy nem a szülők miatt volt ez, hanem amiatt, amit láttam. Egyfajta sugallatként, megmaradt bennem, hogy nem szabad beszélni róla, ennek ellenére panaszkodtam, hogy félek, de részletezni nem mertem mitől.

Erről az oldaláról még sosem gondoltam át a történetet, mert ez a tiltás nagyon fura az egészben.


2023. aug. 11. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy médiumi képességekkel rendelkezik.


Bár (kis)gyerekkorban ezzel még sokan vannak így, csak hamar elveszítik azt.

2023. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na erre sosem gondoltam volna.

És ezért miért érezhetett "tiltást"?

2023. aug. 11. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Na erre sosem gondoltam volna."


Teljesen jogosan. Tudod miért?

2023. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért gondoltál tiltást, mert az adott lény ténylegesen megtiltotta a gyerekednek, hogy beszéljen róla.
2023. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én voltam az a gyerek..

Na akkor gondolom ez elég gonosz valami lehetett. Mondjuk sejtettem..

2023. aug. 11. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ő világukban felesleges lenne a "gonoszság", pláne felénk. Nem rosszakaratból tiltotta meg hogy beszélve legyen róla, hanem óvatosságból, vagy egyszerű "személyes jogait" illető önrendelkezésből.
2023. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tóúlvilági GDPR mi? Elmeroggyant marhák..
2023. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most már nyugodtan elmondhatod, hogy mi volt ez.
2023. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 4 évesen láttam olyasmit h jégkrémes pálcikával akartam kivájni a szemeimet. kórház stb. általanosban pedig a talpam bőrét nyúztam le pengével.

szóval olyan mintha bennem maradt volna, mintha amit láttam, tán többször, de egyáltalán nem emlékszem rá. olyan mintha jó sokáig valami tudat alatt arra manipulált volna h ártsak magamnak.


25-30 évesig sokmindent láttam, amire emlékszem. sokaknak írtam, mondtam stb. annál rosszabb lett. amúgy még kamera is vett egypár dolgot, tehát igazak, de mindenki lekamuzta.


amióta nem írok, nem beszélek ezekröl, aligha vannak. 32 éves vagyok, tehát csak 2éve jobb.

jobb nem írni és nem beszélni ilyesmikről.

2023. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!