Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik, hogy találtam egy...

Létezik, hogy találtam egy barlangot, ami nincs fent a térképen, van erről bármiféle mitológiai utalás?

Figyelt kérdés

Hozzákapcsolódik az előző kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


A barlang eléggé nagy volt, a földbe ásva, ilyen ferde volt a lejárat, bevilágítva a telefonnal köves volt, a bejárat kis méretű volt, de belehetett férni. Hozzáteszem, mikor legutóbb voltam ott, 1 hónapja, semmi ilyesmi nem volt ott, vagy csak nem vettem észre, igazából hatalmas barlangrendszerről beszélünk, eléggé mélyen van, hogy ha felülről lépkedsz rajta, ne halld, hogy van alattad valami. Ha értitek mire gondolok. Olyan mint az üreges fal.


Igazából, egyáltalán nem számítottam ilyesmire, szóval, mikor mentem lefelé, olyan volt az egész, mintha, amikor lefelé megyek, nem tudnék visszajönni, de nem úgy, hogy féltem, mert amúgy féltem. Hanem, mintha valami lett volna ott, életemben nem paráztam be még ennyire, hiába világítottam, semmit nem láttam, csak a levezető útvonalat, ami kanyaros volt, aztán elkezdett rázni a hideg, és kifutottam, majd indultam haza.


Fogalmam sincs mi volt ez, de az az érzés, nem valami normális érzés volt, szóval mivel nem ismerem a mitológiákat, és mivel természetfeletti lényekről van szó, ezért írtam ki most ezt a kérdést.


2023. szept. 6. 06:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj, ez teljesen normális. Mindenkivel elő szokott fordulni. Én rendszeresen fedezték fel barlangokat is.
2023. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oh, köszönet. Rendben viszont, akkor valószínűleg, már a tudat végett, hogy mi lehet bent, attól éreztem amit éreztem. Ment a zöld. :)
2023. szept. 6. 07:02
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Volt egy olyan, hogy bevilágítottam, de elnyelte a fényt, gondoltam még nézem közelebbről. Elundultam befelé és máris félelem és pánik fogott el. Vissza fordultam de arra is csak lefelé és befelé jutottam. Egyre mélyebbre. Nem akartam tovább menni de nem tudtam meg állni. Ahogy haladtam, egyre erősebb félelmem szállt meg. És egyre meglegebb és büdosebb lett. Furcsa zúgás és mintha silolyok hallatszanának. Azóta is megyek.
2023. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Oh, az mondjuk érdekes. Szerencsére velem még nem fordult elő ilyen mivel ha valami ha bevilágítanék az nem csak a fényt nyelné el, de a sikításomat is.


A leírásodból ítélve, van rá esély, hogy élőlények helye volt az, ahol te jártál, ahol zsákmányt szereztek, de arra is van esély, hogy valami egészen más volt, ami nem e-világi, tekintettel a fény elnyelésre.


Ha jönne még válasz a kérdésre, arra estefelé fogok válaszolni. Ugyanis én most indulok.

2023. szept. 6. 07:09
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem az ezotéria témakörébe tartozik az, hogy találtál egy barlangot. Felmerül a kérdés: hol találtad? Mutasd meg a koordinátát térképen, és megmondom, létezik-e, felfedezték már, vagy sem.
2023. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Minden apró sz@rságot nem jelölnek a térképen
2023. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen.Van Mitológiai utalás. Az Illatos kert című könyvben megtalálod. A fonnyadt jóni fejezetben. A gyűrött linga fejezetben is van utalás.
2023. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a természetes, hogy úgy érzel, ahogy eddig még nem, hiszen ez egy új szituáció, új hely. Persze hogy félelemmel reagál a szervezeted, hiszen, tudja, hogy veszélyes helyen jársz,arról nem is beszélve, hogy az ismeretlentől alapból fél az ember. Attól még nem biztos, hogy természetfeletti. De szerintem légy nagyon óvatos vagy inkább ne is menj. Nem lehet, tudni mennyire biztonságos, nem omlik e rád vagy a visszautat nem fogja e eltorlaszolni valami, vagy hogy lakik e itt valami vadállat vagy hogy nem esetleg valami katonai cucc volt ahol veszélyes éles fegyverek maradhattak. Megcsúszhatsz, és ott már nagyon nehéz lesz visszafelé. Bármi történhet. Ez nem játék!!!
2023. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Végül visszamentél a barlangba? Ha igen, akkor jól vagy? Nem esett bajod?

Azt esetleg leírhatnád melyik hegységnél, vagy erdőben történt, akár privátban is.

2023. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9: kezdem azt érezni, hogy a kérdező csak haluzott, vagy nem is konkrét barlangról, hanem valami átvitt értelmű vallásos baromságról van szó.
2023. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!