Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Maguk milyen természetfeletti...

Maguk milyen természetfeletti lényekkel találkoztak eddig?

Figyelt kérdés
Mi a maga véleménye?
2023. okt. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Önnel.
2023. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 Ezt fejtse ki, kérem!
2023. okt. 4. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Láttam egyszer egy harcos csirkét, de anyám elkapta és megfőzte a vasárnapi ebédhez!
2023. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem semmivel
2023. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kretens ***** válasza:
66%
Nekem álmomban szokott néha megjelenni egy átlagos ember formájú kissé torz testfelépitésű lény.A szemei ilyesztőek és gyűlölet sugárzik mindig belőlük.Ez egy amolyan visszatérő álom.Az a durva hogy amikor ezt álmodom már tudom hogy csak álom és mindig megpróbálok ilyenkor nekimenni de nem tudok ártani neki.Ilyenkor azt szoktam mondani neki hogy ha felébredek jöjjön az én valóságomba aztán ott próbáljon meg ijesztegetni.
2023. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Sir. Momentán egy termeszet feletti élőlények sem tartom a kapcsolatot. Ám de módfelett nagy kreativitásomnak hála részese lehettem olyan valósághű álmok megélésében amiket jobb ha szavakba sem foglalok. Remélem megérti és tiszteletben, azt a kinyilatkoztatásomat, hogy nem kívánom megosztani sem önnel sem másokkal ezen álmokat.
2023. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
Ne tegezz
2023. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a természetfeletti lény?
2023. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fizikai már annak számít? Találkoztam pár nem fizikai lénnyel már. Nem beszélve a két angyalom, akik folyamatosan itt vannak. Meg a dimenzión kívüli létezővel is voltam már kapcsolatban. De ők mind természetesek.
2023. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!